• Pro. 6 GHZ Gizli Kamera Arama ve Lazerli Kamera Tespit

Gizli kamera riskini hayatınızdan çıkarın ! Gizli Kameraya Son !

Tüm VIP kişiler, Politikacılar, Resmi Kurum ve Kuruluşlar için Profesyonel Kamera Tespit Setidir.
 
Bu setin dünyada tespit edemeyeceği hiçbir gizli kamera yoktur.
Dünyadaki tüm gizli kameralar üzerinde % 100 etkilidir.
 
Hiç bir teknik bilgiye sahip olmadan(!) son derece basit bir biçimde kullanabileceğiniz, ancak profesyonel seviyede dünyadaki tek gizli kamera tespit sistemidir. Dünya genelinde her türlü seviyede böcek arama hizmeti veren tüm kurum ve kuruluşların kullandığı cihazlardır !. Ürünler ÇİN malı değildir !. Cihazlar Amerika petentlidir. Üreticisi olan firma, Amerikan ulusal ve yerel güvenlik birimleri için teknik cihazlar üreten bir firmanın ürünleri olup konusunda dünya lideridir.
 
Günümüzün küçülen teknolojisi sayesinde heryere kolayca uygulanabilen her türlü gizli kamerayı tespit edebilecek en başarılı ve tek üründür. Kullanılan casus gizli kameranın (çalışsın, çalışmasın / kablolu olsun, kablosuz olsun) bulunduğu noktayı optik vizöründen gösterebilir. Bu sayede kameranın gizlenmiş olduğu yeri tam olarak tespit edebilme imkanı sunar. Gizli kamerayı tespit edebilmesi için kameranın aktif veya pasif olması önemli değildir. Kamera çalışsın çalışmasın tespit edebilir. Aynı zamanda set dahilinde bulunan kablosuz gizli kamera algılayıcı dedektör ile de herhangi bir tarama yapmanıza gerek kalmadan çevrenizde mevcut ve menziliniz dahiline girecek her türlü kablosuz kamerayı tespit edebilmeniz mümkün olamaktadır. Tespit edilen kablosuz gizli kameranın video görüntüsü de renkli ekranında canlı olarak izlenebilmektedir. Görüntülenme riski taşıyan her kurum ve kişinin elinin altında bulunması gereken profesyonel settir.
 
Teknik Özellikler
Frekans : 900 Mhz - 6000 Mhz
Algılama Tipi : Analog Sesli Video
Tuner Tipi : Pro.Video Tuner
Arama Tipi : Manuel - Otomatik
Uyarı Tipi : Sesli - Titreşimli
Tarama Hızı : 10 - 20 Sn/Tur
Manuel Tarama Aralığı : 1 Mhz/Sn. / 10 Mhz/Sn.
Hassasiyet : ~20mV
Batarya : Dahili Li-ion 3.7V 2200 mAh
Çalışma Süresi : 2,5 Saat
Enerji - Şarj : DC 5V 2 Ah
Ölçüler: 95x94x24 mm
Ağırlık : 164 gr
 
Akdeniz Market Tarafından Türkiye pazarına sunulan bu yeni gizli kamera bulucu tespit cihazı, geniş spektrum algılama kabiliyeti ile 900 Mhz ile  6000 Mhz frekansları aralığında tüm analog Kablosuz Video Aktarıcıları, Video Linkleri , Bebek Kameraları, Uydu Receiver Aktarıcıları, Kablosuz Güvenlik Kameraları, Kablosuz Gizli Kameraları tespit ederek kameranın görüntüsünü LCD ekranında gösterebilme özelliğine sahiptir. Sesli - Titreşimli uyarı verebilmektedir. Süper ideal boyutları sayesinde cep tipi taşınabilirlik imkanı sunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz her yerde (evinizde, ofisinizde, seyehatlerinizde kaldığınız otel odalarında, toplantı odalarında, soyunma kabinlerinde vb.) kullanarak gizli görüntülenme riskinize karşı başarılı bir koruma sağlar.
 
Günümüzün küçülen teknolojisi sayesinde her eşya içine kolaylıkla gizlenebilen gizli kameralara karşı %100 etkili bir tespit/koruma sağlar.  Gizli kamera mağduru olmadan önce mutlaka kullanılması gereken çok başarılı bir üründür. Yalnızca ortamınızdaki kablosuz gizli kameraları tespit etmekle kalmaz, çevrenizdeki bebek kameraları, kablosuz güvenlik kameraları, video linkler, uydu tv aktarıcıları gibi kablosuz video transferi yapmakta olan tüm cihazları tespit ederek görüntülerini ekranına getirerek görmenizi sağlar.
 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Pro. 6 GHZ Gizli Kamera Arama ve Lazerli Kamera Tespit

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: AKD-100
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: tarama fiyatları, arama tarama hizmetleri, gizli kamera tespit fiyatları, arama tarama fiyatları, gizli kamera bulucu, kamera tespit, gizli kamera tespit, gizli kamera tarama fiyatları