• Edic Mini Tiny - Casus Mouse Ses Kayıt Sistemi

Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve USB Lazer Mouse içerisinde tam gizliliğe sahip özellikleri ile emsalsiz ses kayıt cihazıdır. USB Lazer Mouse Ses Kayıt Cihazının bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinden sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Personelinizin, sevdiklerinizin ve özellikle çocuklarınızın takibi-gözetimi gereken durumlarda tercih edilebilecek en başarılı uygulamadır.

Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun laptop'u ile gittiği yerlerdeki diyaloglarını gözlemlemek-dinlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
Özel programı aracılığı çok detaylı ayarlama imkanları sunmaktadır. Yapılmış ses  kayıtları yine bu programı aracılığı ile bilgisayara aktarılmakta ve bilgisayar ortamında dinlenebilmektedir. USB Mouse Microsoft'un Türkiye pazarında sunduğu en iyi model üzerinde geliştirilmiştir. Kullanan kişi tarafından detaylı incelenmesine rağmen fark edilmesi mümkün değildir Herhangi bir mikrofon deliği, buton deliği ve şarj girişine ait bir delik-soket içermemektedir. Gizli method anahtarlama ile mouse konumu ile ses kayıt cihazı konumu arasında geçiş yapılabilmektedir. Mouse'a ait aynı USB kablo üzerinden ses kayıt sistemi bilgisayar ile bağlantı kurabilmekte, data aktarımı yapılabilmekte ve şarj olabilmektedir. 
 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic Mini Tiny - Casus Mouse Ses Kayıt Sistemi

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 104
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: kayıt cihazları., ses kayıt cihazları, Edic Mini Tiny - Casus Mouse Ses, Edic Mini Tiny - Casus Mouse Ses, Edic Mini Tiny - Casus Mouse Ses