• Kalemlik Dinleme Cihazı

KALEMLİK DİNLEME CİHAZI ( Kişisel ve Kurumsal Güvenliğiniz için )

Türkiye 'de bir ilk daha Akdeniz Markette, ev ve işyerinizde bulundurabileceğiniz
 
Kalemlik Dinleme Cihazı size özel olarak tasarlanmıştır. Kalemliği dinlemek istediğiniz ortama bırakmanız yeterlidir. Hem dikkat çekmeyecek hem de cihazın bulunduğu ortamı dinlemenize 24 saat olanak sağlayacaktır. Mesafe sınırı olmaksızın dünyanın her yerinden dinleme yapabilirsiniz. Ev ve Ofisler için olmazsa olmaz bu ürün' e mükemmel bir ortam dinleme cihazı ekledik. Ofisinizde, evinizde neler olup bitiyor 7/24 dinleyebilirsiniz, cihaz içerisinde bulunan sim kart numarasını istediğiniz zaman istediğiniz yerden arayın ve dinlemeye başlayın. Ofisinize ya da evinize hırsız girmesi durumunda, cihazın ses algılama hassasiyeti ile cihazın içine takacağınız sim kart sizin numaranızı arayacaktır.
Üstün ses kabiliyeti ve hassas mikrofon sayesinde 50m2 bir alandaki sesleri odadaymış gibi duymanızı sağlayan sistem, gsm şebekesini kullandığından içerisine herhangi bir operatörün sim kartını takmanız yeterli olacaktır. Bu numarayı dünyanın neresinden ararsanız arayın ve 7/24 dinlemeye devam edin.

Bu ürün evinizde ya da işyerinizde mevcut bir kalemliğe de monte edilebilir. Sayfamızdaki kalemlik ürün resmi temsilidir. Sizin seçeceğiniz her türlü kalemlik içerisine Ortam Dinleme Cihazımız monte edilebilmektedir.
Kalemliğinizi beğenin bize gönderin veya talep ettiğiniz kalemliğin bedelini bize gönderin biz orijinal ambalajıyla birlikte size gönderelim.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ ;

Kalemlik Dinleme Cihazı GSM şebekesini kullanır ve mesafe sınırı olmayan bir dinleme cihazıdır. 
Dinleme cihazı mikrofonu hassasiyeti ile sesleri çok net dinleyebilirsiniz. 
Cihaz enerjisi 24 saat gitmektedir. Şarj'ı bittikten sonra 4 saat tekrar şarj edip yine 24 saat süre ile dinleyebilirsiniz.
Örneğin tam şarjlı olarak cihazı sabah 8 de ev ya da işyerinize bıraktınız. Bekleme durumunda da enerji harcadığı için uzun süre arama yaparak dinlememeniz durumunda, cihazın enerjisi 36 saat sonra bitecektir.
Bu sebeple şarj ettiğiniz gün dinlemeyi unutmayın... Her tür sim kart ile çalışmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kalemlik Dinleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Etiketler: Kalemlik Dinleme Cihazı, dinleme nasıl yapılır, gsm dinleme cihazı, kablosuz dinleme cihazı, komşu dinleme cihazı, ortam dinleme cihazı, kalemlik dinleme cihazı fiyatlar, dinleme cihazı fiyatları