• Edic Mini Plus A9 - 300 Profesyonel Ses Kayıt Cihazı

Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır. 

Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. 
 
Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür.
 
Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
Yükseklik 56 mm
Genişlik 37 mm
Kalınlık 11 mm
Ağırlık 29 g
Kasa Metal
Kayıt Kapasiteleri 300h
Kayıtta Batarya Ömrü 210 saat
Vas Modunda Batarya Ömrü 430 saat
Bekleme Modunda Batarya Ömrü 12 ay 
Flash MemoryKapasiteleri 2 Gb
Arabirim USB 2.0
Ses Kayıt Formatı Mono
Frekans Aralığı 100-6000 Hz
Dinamik Aralığı -72 dB
Örnekleme Oranı 4, 8, 16
SeseDuyarlı Kayıt Özelliği Evet
Saat - Tarih Programlı Kayıt Evet

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic Mini Plus A9 - 300 Profesyonel Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 120
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: Edic Mini Plus Profesyonel Ses K, Edic Mini Plus Profesyonel Ses K, ses kayıt cihazları, kayıt cihazı fiyatları., kayıt cihazları, Edic Mini Profesyonel Ses Kayıt