• Böcek Arama Kamera Tespit Sistemleri

BÖCEK ARAMA KAMERA TESPİT SİSTEMLERİ

Casus Böcek aramasında kullanılan teknik ekipmanların yanı sıra, teknik taramanın en önemli aşamalarından biri de gözle taramadır. 
 
Böcek araması yapılan ortamda masa, sehpa, koltuk vb. eşyaların altı ; tavandaki ışıklandırma, klimalar, alçıpan bölmeler, asma tavanlar içine pratikçe bırakılarak kullanılabilecek olan mini ses ve video kaydediciler, kablolu dinleme cihazları gibi üniteleri tespit edebilme noktasında avantaj sunan bir ekipmandır. 
 
Kablosuz mantıkta çalışan cihazlar; R.F. Dedektörler (Verici Tespit Cihazları) ile tespit edilebilirken, kapalı devre tabir edilen yapıdaki cihazlar ancak "Non Linear Juncktion Detector" denilen özel dedektörler ile tespit edilebilmektedir. Bu üst düzeydeki dedektör bile dinleme cihazlarını tespit edebilmekte aciz kalabilmektedir. 
 
Bir tablonun arkasına yapıştırılmış ses kaydedici cihaz "Non Linear Junction Detector" ile kolaylıkla tespit edilebilirken, başka bir elektonik karta sahip bir cihaz gerisine yerleştirilmişse tespit edememektedir ve tarama esnasında es geçilebilmektedir. Ulaşamayacağınız noktalardaki gözünüz olarak maksimum seviyede kontrol imkanı sunacaktır. 
 
Teknik Özellikler :
SONY Panaromik Görüşlü 1/3" CCD Kamera
1.7mm Lens 178° Görüş Açısı
Day/Night Kamera
0.1 Lux Ultra düşük ışık hassasiyeti
3,5" TFT Monitör
Dahili 2200mAh Li-ion Batarya
Batarya takviye imkanı 4XAAA Pil bataryası
5V DC Şarj Adaptörü
USB ile şarj imkanı
Araç Şarj Adaptörü
Yüksek ışık ve kontrast ayarı imkanı
Hue Renk doygunluğu ayarı imkanı
OnScreen Display Menü 
Tek tuş ile uyku modu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Böcek Arama Kamera Tespit Sistemleri

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-120
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 59.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 49.999,99 ₺

Etiketler: gizli kamera tespit sistemleri, böcek arama, casus böcek arama, gizli kamera tespit, gizli kamera bulucu, gizli kamera tespit sistemleri, casus böcek arama sistemleri, casus böcek arama fiyatları, tespit cihazı, casus gizli kamera tespit cihazl, gizli kamera tespit cihazı, gizli kamera tespit fiyatları