• Işıldak Dİnleme Cihazı

Türkiye'nin İlkleri Arasında: Akıllı Işıldak Dinleme Cihazı

Ev ve işyerinizde güvenliğiniz için mükemmel bir çözüm arıyorsanız, Akdeniz Market'in sunduğu Işıldak Dinleme Cihazı tam da ihtiyacınız olan ürün. Hem ışıldak olarak kullanabileceğiniz hem de oda içindeki her şeyi dinleyebileceğiniz bu cihaz, elektrik kesintileri sırasında bile güvenliğinizi sağlar.

Sınırsız Süre, Sınırsız Güvenlik

Cihazı istediğiniz ortama yerleştirin ve sınırsız süreyle dinleme yapın. Mesafe sınırı olmadan dünyanın herhangi bir yerinden dinleme yapabilirsiniz. Ofis veya evinizde neler olup bittiğini 7/24 takip edin. Ayrıca, cihazın ses algılama hassasiyeti sayesinde hırsızlık durumlarında sizi bilgilendirir.

Üstün Ses ve Mikrofon Teknolojisi

50m²'lik bir alandaki sesleri odaymış gibi net bir şekilde duymanızı sağlayan cihaz, GSM şebekesini kullanarak herhangi bir operatörün sim kartı ile çalışır. Üstelik, enerjisini prizden aldığı için yıllarca şarj etmeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Kullanımı Kolay, Güvenilir Sonuçlar

Işıldak Dinleme Cihazı, her türlü sim kart ile uyumlu olup bağımsız çalışır. Evde veya işyerinde bulunan herhangi bir ışıldak içine monte edilebilir. Sizin tercihiniz olan ışıldak modelini seçin veya bize gönderin, biz cihazı orijinal ambalajıyla birlikte size ulaştıralım.

Güvenliğiniz Bizim Önceliğimizdir

Akdeniz Market olarak, kişisel ve kurumsal güvenliğiniz için en kaliteli ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Işıldak Dinleme Cihazı ile evinizde ve işyerinizde güvenliğinizi sağlamak artık çok daha kolay!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Işıldak Dİnleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Etiketler: kişi takip ve dinleme, komşu dinleme, oda dinleme, ortam dinleme, telefon dinleme, ışıldak dinleme, Işıldak Dinleme Cihazı, ışıldak dinleme fiyatları