Cihazların özellikleri; 

Sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir.
Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. 
Örneğin; 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama  yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. 
Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. 
Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür. 
 
Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, 
Günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, 
Çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, 
Çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
Edic Mini Tiny A31 Mikro Dijital ses kayıt cihazının inanılması güç boyutları sayesinde ev, ofis ve araç içi dinleme ihtiyaçlarınızda kolaylıkla gizlenebilmektedir. Boyut avantajı, cihazın kişiler üzerinde dahi kullanımına uygunluk sağlamaktadır. 
 
Dünyanın en küçük ses kayıt cihazı ünvanını 2009 yılı Guinnes Rekorlar Kitabına girerek tescillemişdir. 
Zaten bir önceki rekor yine aynı üreticinin "Edic Mini Tiny B22" model dijital ses kayıt cihazına aitti. 
 
Tiny A31 dahili Lithium şarj edilebilir pili sayesinde defalarca şarj ederek kullanabilmenizi sağlar. 
"Tiny A31" boyutuna göre fevkalade uzun batarya dayanımı ile de ayrı bir rekor sahibidir.
Bataryası tam şarjlı biçimde 25 Saate kadar sürekli ses kayıt konumunda dayanıklılık göstermektedir. 
 
Ses kayıt cihazlarını dğer tüm ses kayıt cihazlarından üstün kılan bir diğer unsur ise , cihazın "sese duyarlı kayıt" modunda ayarlanması halinde ise batarya dayanım süresinin 140 saate kadar uzayabilmesidir. 
Tiny A31 mini ses kayıt cihazı, VAS modunda (Sese duyarlı kayıt) ayarlandığında yalnızca ses duyduğunda kayıt yapabilmekte ve sessizlik halinde boş yere hafıza ve pil kaynağını eksiltmemektedir. Dolayısı ile yapılmış olan kaydı dinleme esnasında da size zaman tasarrufu sağlayacaktır. 
A31 küp şekerden biraz daha büyük boyutu ve yalnızca 6gr. ağırlığı sayesinde sağladığı uygulama kolaylığı yanı sıra çok değişik uygulama methodları için Akdeniz Market size destek de vermektedir. 
Cihazın kullanılacağı ortamdaki çok özel kamuflaj methodları ve çözümleri ile size yardımcı olmaktayız. 
 
Ürünlerinin Türkiye resmi distrübütörü olan Akdeniz Bilişim Teknoloji Marketi Kişisel ve kurumsal Özel Güvenlik Cihazları kendi ithalatı olan tüm cihazlara olduğu gibi , bu cihaza yönelik olası bir arızaya karşı Tamir, yedek parça (batarya, kasa,buton,usb soket,kablo), Program desteği (Ses işleme programı, firmware günlemeleri) ve Kurulum desteği sunmaktadır. 
 
Firmamız bünyesinde satılmakta olan ürünler 2 yıl resmi garantilidir. 
Akdeniz güvenlik kendi ithalatı olmayan seri numaralı ürünlere ait herhangi bir destek ve yedek parça temin imkanı (ücret mukabili de olsa) kesinlikle destek vermemektedir. 
 
Rekor Boyut - Guinness Sertifikalı
 
Rekoru tescilli mikro ses kayıt cihazıdır. En iyi ses alış kabiliyeti, en yüksek ses kayıt kalitesi, en küçük boyutlar, boyutuna göre en uzun batarya dayanımı gibi tartışmasız üstün özellikleri ile Guinness Rekorlar Kitabı (2009 Yılı) 'nda yerini almış müthüş bir ses kaydedici cihazdır. Boyutları sayesinde dilediğiniz her yerde gizli ses kaydı yapabilme imkanı sunmaktadır. Kolaylıkla heryere gizlenebilir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic Tiny Miny A31

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: AK-100
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.416,66 ₺

Etiketler: profesyonel dinleme fiyatları, casus dinleme, dinleme cihazı fiyatla, casus dinleme fiyatları, böcek dinleme cihazı, dinleme, böcek dinleme cihazı fiyatları, gizli dinleme, dinleme fiyatları, profesyonel dinleme, profesyonel dinleme cihazı, dinleme cihazı