• Yazıcı Dinleme Cihazı

CASUS FAX-YAZICI-FOT. DİNLEME CİHAZI  (Kişisel ve Kurumsal Güvenliğiniz için)

Türkiye 'de bir ilk daha Akdeniz Bilişim Teknoloji Marketinde, 5 ayrı fonksiyonu bulunan bu ortam dinleme cihazı fax - fotokopi - yazıcı - tarayıcı ve en önemlisi en uzun mesafeli dinleme cihazıdır. Ofisler için olmazsa olmaz 4 özelliğe 5. özellik olarak üstün kaliteli bir ortam dinleme cihazı ekledik. Ofisinizde, işyerinizde neler olup bitiyor 7/24 dinleyebilirsiniz, cihaz içerisinde bulunan sim kart numarasını istediğiniz zaman istediğiniz yerden arayın ve dinlemeye başlayın. Ofisinize hırsız girmesi durumunda, cihazın ses algılama hassasiyeti ile cihazın içine takacağınız sim kart sizin numaranızı arayacaktır.
Üstün ses kabiliyeti ve hassas mikrofon sayesinde 50m2 bir alandaki sesleri odadaymış gibi duymanızı sağlayan sistem, gsm şebekesini kullandığından içerisine herhangi bir operatörün sim kartını takmanız yeterli olacaktır. Bu numarayı dünya 'nın neresinden ararsanız arayın ve 7/24 dinlemeye devam edin.
 
Bu ürün mevcut yazıcı- fax vb. ürününüze teknik ekibimiz tarafından uygulanabildiği gibi, farklı marka model yazıcılara da uygulanabilmektedir. 
Yazıcınızı beğenin bize gönderin veya talep ettiğiniz yazıcının bedelini bize gönderin biz orjinal ambalajıyla birlikte size gönderelim.
 
TEKNİK ÖZELLİKLERİ 
Cihazın tüm özellikler kullanılmaktadır, dinleme cihazı bağımsız çalışmaktadır.
Dinleme cihazı GSM şebekesini kullanır ve dünyanın en uzun mesafeli dinleme cihazıdır. 
Dinleme cihazı mikrofonu hassasiyeti ile sesleri çok net dinleyebilirsiniz. 
Cihaz enerjiyi takılı olan prizden aldığından. Yıllarca şarzı bitmeden kullanılabilir. 
Her tür sim kart ile çalışmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Yazıcı Dinleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Etiketler: dinleme cihazı fiyatı, dinleme cihazı, yazıcı dinleme cihazı kullanımı, Yazıcı Dinleme Cihazı fiyatı, Yazıcı Dinleme Cihazı, dinleme cihazları çeşitleri.