• FC-6001 MKII / Pro. Böcek Arama Verici Tespit Cihazı

Teknik Özellikler:

Frekans : 1 Mhz - 6 Ghz
Algılama Tipi : Dijital / Analog
Empedans : 50 Ohms (Bnc)
Tuner Tipi : Profesyonel SuperHed.
Hassasiyet : ~5 mV
Max. Giriş Değeri : 5dBm
Çözünürlük : ~100kHz
Kasa Tipi : Aluminyum
Batarya : Dahili 5 X AA 600 mAh NiCd
Şarj Adaptörü : 9 V DC 300 mAh
Ölçüler: 100 X 68 X 31 mm
Ağırlık : 230 gr.
 
Tüm casus böcek dinleme cihazı ve kablosuz gizli kameraların tespiti için tasarlanmış profesyonel verici dedektörüdür. Üstün ve emsalsiz algılama kabiliyeti yanı sıra dijital yapıda çalışan casus böceklerin tespiti için sunduğu dijital algılama desteği ile ortamınızdaki muhtemel gsm dinleme cihazı ve casus cep telefonlarını da tespit edebilmektedir. 3G gizli kamera, kablosuz gizli ip kamera, gsm dinleme cihazlarını da tespit edebilmektedir.
 
Profesyonel hizmet sunumlarında da başarıyla kullanılabilmektedir. Yanılgısız algılama kabiliyeti sayesinde çevresel frekans gürültülerinden etkilenerek yanlış uyarı vermez. Profesyonel tuner'i tüm R.F. (Radyo Frekans) teknisyenleri tarafından tam not almıştır. Cihaz kurumsal bazda birçok kamu kurum ve kuruluşunda kullanılmakta olduğu gibi dedektiflik hizmeti verenler, VIP güvenlik birimlerince de profesyonelce kullanılmaktadır. 
 
Benzer dedektör cihazlarının algılayamadığı tüm dijital haberleşme üzerinde başarıyla kullanıldığından dolayı profesyonel seviyedeki uygulanan casus böcek'leri tespit etmede emsalsiz bir üründür. Cihaz algılama kabiliyeti olarak fiyatları $ 4000 üzerindeki sistemleri aratmayacak bir başarı sergilemektedir. Ürüne ait demo ofisimizde detaylı olarak sunulmaktadır. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

FC-6001 MKII / Pro. Böcek Arama Verici Tespit Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: VRC-111
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: Böcek Arama Verici Tespit Cihazı, Böcek Arama Verici Tespit Cihazı, böcek arama tespit cihazı, böcek arama cihazı, böcek arama hizmeti, böcek arama., Böcek Arama Verici Tespit Cihazı