• Böcek Arama Hizmeti İçin Profesyonel Gizli Kamera Tespit Cihazı

BÖCEK ARAMA HİZMETİ İÇİN PROFESYONEL GİZLİ KAMERA TESPİT CİHAZI

Dünyadaki tüm kablosuz analog gizli kamera ve video vericilerini tespit eder. Tespit ettiği yayına ait kamera görüntüsünü de ekranda gösterebilen profesyonel kamera tespit cihazıdır.

Profesyonel seviyede böcek arama hizmeti sunan birimlerin tercih ettiği yüksek alış hassasiyetine sahip ve dünyadaki tüm kablosuz gizli kamera bandlarını tarayabilen üst düzey bir kamera bulucu cihazdır. Akdeniz Market profesyonel böcek arama hizmetleri esnasında da kullanmakta olduğu bu cihaz ile 300 metreden dahi kablosuz gizli kameraları ve kablosuz güvenlik kameralarını tespit edebilmekte ve tespit ettiği yayının da video görüntüsünü büyük ekranında sunabilmektedir. 
 
1200 Mhz, 2400 Mhz ve 5800 Mhz bandında çalışmakta olan her türlü analog video yayınını 3 ayrı tuneri aracılığı ile yüksek hızda taramakta ve herhangi bir bandda bulduğu kamera yayınını anında ekrana getirebilmektedir. Yüksek alış gününe sahip 3 farklı banddaki tunerine ek olarak yüksek kazançlı antenleri aracılığı ile maksimum alış hassasiyetine sahiptir. Dünyadaki tüm profesyonel TSCM (Technical Surveillance Counter Measure ) hizmeti sunan firmaların ve kurumların elindeki olmazsa olmaz cihazıdır. 
 
Karşılaşılması muhtemel olan bir kablosuz gizli kamera'nın R.F. Dedektörler ile tespiti ses dinleme cihazlarına oranla daha zordur. Video yayınlarındaki band genişliği, yayın şiddeti ve tercih edildiği yüksek frekansları sebebiyle algılanması ve tespiti özel bir uzmanlık, tecrübe ve bilgi birikimi gerektirmektedir. Ancak GKT-104 ile R.F. Dedektörler gibi heryerde gezdirmek suretiyle tarama yapılmasını gerektirmeksizin tüm analog kablosuz gizli kameraları,  kriterleri ne olursa olsun 50-300 metre mesafeden tespit edebilmektedir.  GKT-104, özellikle nadiren de olsa karşılaşılması muhtemel yeni nesil gizli kameraların 5,8 Ghz bandında çalışan türlerini tespit edebilme becerisine sahip profesyonel bir gizli kamera avcısıdır.
 
Genel Teknik Özellikleri :
Batarya: Dahili şarj edilebilir
Tuner: Birbirinden bağımsız 3 ayrı band
Frekansları: 1200 Mhz / 2400 Mhz / 5800 Mhz Banları
Ekran: 3.5" LCD
Desteklediği Sistemler: NTSC, SECAM, PAL
Çıkışlar: Video kayıt için 3 ayrı band ayrı ayrı
Çıkışlar: Kulaklık
Tarama: Otomatik, Manuel

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Böcek Arama Hizmeti İçin Profesyonel Gizli Kamera Tespit Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: GKT-104
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 89.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 74.999,99 ₺

Etiketler: dedektörler, Böcek Arama Hizmeti için Profesy, Böcek Arama Hizmeti için Profesy, böcek arama cihazları, Böcek Arama Hizmeti için Profesy, gizli kamera tespit cihazları, tespit cihazları, böcek arama.