• Pro. Casus Böcek Arama ve Tespit Cihazı Seti

Yıl'ın en çok satan ve tercih edilen casus böcek arama ve tespit cihazları !.. Herşey tek bir set içinde !

Profesyonel seviyede eksiksiz bir böcek tarama setidir. Geniş spektrumlu frekans taraması ile çalışma prensibi ve metodu ne olursa olsun tüm kablosuz dinleme cihazları, gizli kameraların ve cihazlarının tespitini yapabilen bir dedektör sistemidir. Casus Böcek kavramıyla tanımlanan her türlü cihazı tespit edebileceğiniz serisinin en üst modeli cihazlardan oluşturulmuştur bir settir. 

 

Set dahilindeki her bir cihaz, kendi dalındaki en iyi modeller olup, üst seviyede böcek arama hizmeti sunan birimlerce de profesyonel seviyede kullanılacak iddialı bir settir. EX-10 seti özellikle resmi kurum ve kuruluşların güvenlik birimlerinde mutlaka bulundurulması gereken bir settir.  Böylelikle güvenlik biriminiz kurumunuzun veya kuruluşunuzun bu yollarla tabi olacağı güvenlik risklerini / açıklarını da güvence altına almış olacaklardır. 
 
Dedektiflik hizmeti ve özel güvenlik hizmeti sunan kişi ve şirketlerin; hizmet sunumu noktasında kullanabileceği çok başarılı ve doğru bir settir. 
 
BAT-101 setine ilişkin detaylı eğitim ve kullanım pratikliği kazanılması yönündeki eğitim ofisimizde detaylı olarak satış sonrası sunulmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Pro. Casus Böcek Arama ve Tespit Cihazı Seti

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-101
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 89.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 74.999,99 ₺

Etiketler: Ses Kayıt Cihazları, böcek bulucu, Böcek Arama Cihazları, böcek, Gizli kamera, gps takip, dinleme cihaz, Güvenlik Ürünleri, gizli kamera tespit fiyatları, casus böcek tarama, casus böcek tarama fiyatları, Kişisel Güvenlik, Sinyal Kesici, takip cihazı, dinleme, çocuk, dadı, Termal Kameralar, telefon dinleme, cemır, gizli kamera tespit firmaları, casus bilgisayar, cemmir, cemmer, jammer