LCD Ekranlı Araç Kamerası

Araç Kamera, 2.5 inç TFT LCD Ekranlı gece görüşlü harekete duyarlı araç DVR kamera. Aracınızda artık herşey kayıt altına alabileceksiniz.
Araç kamera sayesinde seyir halinde olsun ister park halinde, sesli, renkli video kaydı yapılabilir, mod ayarından fotoğraf moduna geçilebilir ve fotoğraf çekilir. 
Seyir halindeyken olumlu veya olumsuz bir olay olduğunda kaza vs. kameranın yaptığı kayıtları hem DVR kayıt cihazın2.5 inç TFT LCD ekranında izleyebilir, ister cihazı USB kablosu ile bBilgisayarınıza bağlantı kurup yada DVR cihazındaki hafıza kartını bilgisayara takıp izleyebilirsiniz.

Kamera lensi 1/4 CMOS dir ve 640 x 480 çözünürlükte 30 fps kalitesinde çekim yapma imkanı. Maksimum 32 GB'a kadar SD kart destekler ve hafızası dolduğunda ilk yapmış olduğu video dosyasını siler üzerine kayıt eder.
Harekete duyarlı modu sayesinde gereksiz yere video kaydı yapmaz sadece hareket algılama yaptığında otomatik olarak video kayda başlar, yaklaşık 3 dakika sonra herhangi bir hareket algılama yapmaz ise otomatik olarak videoyu kayıt altına alır ve harekete duyarlı modunda bekleme konumuna geçer.

Araç Kamera Teknik Özellikleri;
2.5 inç TFT LCD Ekran
Video/Fotoğraf özelliği
Harekete duyarlı
Dahili hafızası: yok
Mikrofon: var
HDMI: var
Tak ve çalıştır, driver program gerek duymaz.

Kutu içeriği;
2.5 TFT LCD Ekranlı DVR araç kamera
USB kablosu

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Araç Kamerası

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 264
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 0,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 0,00 ₺

Etiketler: gizli kamera, gizli kamera fiyatları, araç gizli kamerası, araç kamerası fiyatları, gizli kameralar, , araç kamerası