"Dünyanın en gelişmiş dinleme cihazı olan MICRO ORTAM DİNLEME CİHAZI, kesintisiz ve uzaktan dinleme imkanı sunar. Sim kart tabanlı çalışma prensibiyle Turkcell, Vodafone ya da Avea gibi operatörlerle uyumlu olan bu ürün, herhangi bir ortama bırakılarak kullanılabilir. Üstelik, küçük boyutu sayesinde istenilen her yere kolayca yerleştirilebilir.

Ürünümüz %100 adınıza faturalandırılarak, güvenilir bir şekilde size ulaştırılır. Güçlü Li-ion bataryasıyla bir haftaya kadar bekleme süresi sunan cihaz, herhangi bir adaptöre bağlandığında süresiz ve sınırsız dinleme imkanı sağlar.

GSM tabanlı bu dinleme cihazı, ev, ofis veya araç içi gibi çeşitli uygulama alanlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Üstelik, herhangi bir uyarı ışığı veya ses çıkarma özelliği bulunmamaktadır, böylece gizliliğiniz korunur.

Teknik Özellikler

Ürün Adı: M3-WT-2810Li Kablosuz Taşınabilir Modem Frekanslar: 800 MHz, 900 MHz, 1900 MHz Ses Alış Hassasiyeti: -75 dB Akım Tüketimi (Bekleme Modu): 20 mAh Akım Tüketimi (Arama Modu): 200 mAh Boyutlar: 38 x 35 x 10 mm Ağırlık: 20 gr

Ürünün teknik özellikleri arasında 800/900/1900 MHz GSM frekanslarına destek, ses alış hassasiyeti, düşük güç tüketimi ve kompakt boyutlar yer alır. Güvenilirlik konusunda ise 2 yıl boyunca sağlanan garanti hizmetimiz mevcuttur.

Siz de en profesyonel dinleme cihazı olan MICRO ORTAM DİNLEME CİHAZI ile güvenilir ve etkili dinleme deneyimini yaşayın."

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Micro Ortam Dinleme Cİhazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Etiketler: ortam dinleme, mikro ortam dinleme fiyatları, canlı dinleme, canlı ortam dinleme, canlı ortam dinleme fiyatları, mikro ortam dinleme cihazı, dinleme, gizli dinleme, mikro ortam dinleme, gsm dinleme, gizli gsm dinleme, gizli gsm ortam dinleme