• Işıldak Dİnleme Cihazı

IŞILDAK DİNLEME CİHAZI ( Kişisel ve Kurumsal Güvenliğiniz için )

Türkiye 'de bir ilk daha Akdeniz Markette, Elektrikler gittiğinde kullanılan ve genellikle çoğu ev ve işyerinde bulundurulan 
Işıldak Dinleme Cihazı hem ışıldak görevini yerine getirir hem de mükemmel bir dinleme cihazıdır. Işıldak'ı dinlemek istediğiniz ortama bırakmanız yeterlidir. Hem ışıldak görevini görecek hem de cihazın bulunduğu ortamı dinlemenize sınırsız süre olanak sağlayacaktır. Mesafe sınırı olmaksızın dünyanın her yerinden dinleme yapabilirsiniz. Ev ve Ofisler için olmazsa olmaz bu ürün' e mükemmel bir ortam dinleme cihazı ekledik. Ofisinizde, evinizde neler olup bitiyor 7/24 dinleyebilirsiniz, cihaz içerisinde bulunan sim kart numarasını istediğiniz zaman istediğiniz yerden arayın ve dinlemeye başlayın. Ofisinize hırsız girmesi durumunda, cihazın ses algılama hassasiyeti ile cihazın içine takacağınız sim kart sizin numaranızı arayacaktır.
Üstün ses kabiliyeti ve hassas mikrofon sayesinde 50m2 bir alandaki sesleri odadaymış gibi duymanızı sağlayan sistem, gsm şebekesini kullandığından içerisine herhangi bir operatörün sim kartını takmanız yeterli olacaktır. Bu numarayı dünyanın neresinden ararsanız arayın ve 7/24 dinlemeye devam edin.

Bu ürün evinizde ya da işyerinizde mevcut bir ışıldak içine de monte edilebilir. Sayfamızdaki ışıldak ürün resmi temsilidir. Sizin seçeceğiniz her türlü ışıldak içerisine Ortam Dinleme Cihazımız monte edilebilmektedir.
Işıldağınızı beğenin bize gönderin veya talep ettiğiniz ışıldağın bedelini bize gönderin biz orijinal ambalajıyla birlikte size gönderelim.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ ;

Işıldağın tüm özellikleri kullanılmaktadır, dinleme cihazı bağımsız çalışmaktadır.
Dinleme cihazı GSM şebekesini kullanır ve dünyanın en uzun mesafeli dinleme cihazıdır. 
Dinleme cihazı mikrofonu hassasiyeti ile sesleri çok net dinleyebilirsiniz. 
Cihaz enerjiyi takılı olan prizden aldığından. Yıllarca şarjı bitmeden kullanılabilir. 
Her tür sim kart ile çalışmaktadır.

Işıldak Dİnleme Cihazı

  • 2.499,99TL

  • Vergiler Hariç: 2.083,33TL

Etiketler: kişi takip ve dinleme, komşu dinleme, oda dinleme, ortam dinleme, telefon dinleme, ışıldak dinleme, Işıldak Dinleme Cihazı, ışıldak dinleme fiyatları