Araç içi gizli dinleme ve kayıt ihtiyaçları için tasarlanmış, Akdeniz Market yaratıcılığı ve profesyonelliği'nin eseri olarak ön plana çıkan, dünyada emsali olmayan bir araç içi dinleme ve kayıt sistemidir. Yerleştirildiği araç içindeki tüm sesleri stüdyo netliğinde kaydedebilmektedir. Kesinlikle fark edilmesi mümkün değildir. Günler, haftalar boyu ses kaydı yapabilecek profesyonel bir dinleme ve kayıt cihazıdır. Değişik kapasitelerde üretilmektedir.

Aracınıza ait OGS özelliği bozulmadan otomobil içindeki sesleri 1 hafta boyunca kaydedebilecek ve projesi Akdeniz Market'e ait olan çok özel bir çalışmadır. Ürün farklı kapasiteler ve kayıt sürelerine göre projelendirilebilmektedir.
 
Emsalsiz araç içi dinleme sistemidir. Aracınızdaki konuşmaları hassas bir biçimde kaydederek sonrasında dinleyebilmenizi sağlar. Fark edilmesi mümkün değildir. Hiçbir dedektör cihaz ile tespit edilemez.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Casus OGS Profesyonel Ses Kayıt Sistemi

  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: profesyonel ses kayıt cihazı, casus ses kayıt cihazı fiyatları, ses kayıt, casus ses kayıt cihazı, casus ses kayıt, casus ogs profesyonel ses kayıt, profesyonel ses kayıt cihazı fiy