• Teleskopik Böcek Arama Kamera Sistemi

Profesyonel ve çok amaçlı kullanılabilecek bir teleskopik kamera sistemidir. Emniyet ve Askeri operasyonlarda kullanıma uygundur. Sistem 7" LCD ekranlı teleskopik gece görüşlü kamera sistemine sahiptir. Sistem dahilindeki kablosuz özelliği sayesinde kendi üzerinde monitöre ek olarak çantalı alıcı seti içindeki 19" monitörden de operasyon izlenebilir ve opsiyonel olarak kullanılabilecek bir kayıt cihazı ile de eş zamanlı olarak kayıt edilebilir. 

Kullanım Alanları
Emniyet ve Askeri Operasyonlarda
Arama Kurtama Çalışmalarında
Araç Altı Görüntüleme Amaçlı Güvenlik İhtiyaçlarında
Casus Böcek Arama Hizmeti ve Çalışmalarında
Kamyon Yüklemeleri Kontrollerinde ve Denetimlerinde
 
Emniyet ve Askeri Operasyonlarda  Kullanımı 
Sistem operasyonlar esnasında arama yapılan mekanlarda gizlenmiş gayrıyasal materyallerin daha detaylı aranmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda çatışma riski bulunan operasyonlarda kapı ve pencere arkalarını, gizli bölmelerde birinin olup olmadığını görebilme imkanı sunar. Bu sayede maksimum seviyede can güvenliği sağlanmış olur.
 
Casus Böcek Arama Hizmetinde Kullanımı 
Casus Böcek aramasında kullanılan teknik ekipmanların yanı sıra, teknik taramanın en önemli aşamalarından biri de gözle taramadır.Böcek araması yapılan ortamda masa, sehpa, koltuk vb. eşyaların altı ; tavandaki ışıklandırma, klimalar, alçıpan bölmeler, asma tavanlar içine pratikçe bırakılarak kullanılabilecek olan mini ses ve video kaydediciler, kablolu dinleme cihazları gibi üniteleri tespit edebilme noktasında avantaj sunan bir ekipmandır. Kablosuz mantıkta çalışan cihazlar; R.F. Dedektörler (Verici Tespit Cihazları) ile tespit edilebilirken, kapalı devre tabir edilen yapıdaki cihazlar ancak "Non Linear Juncktion Detector" denilen özel dedektörler ile tespit edilebilmektedir. Bu üst düzeydeki dedektör bile dinleme cihazlarını tespit edebilmekte aciz kalabilmektedir. Bir tablonun arkasına yapıştırılmış ses kaydedici cihaz "Non Linear Junction Detector" ile kolaylıkla tespit edilebilirken, başka bir elektonik karta sahip bir cihaz gerisine yerleştirilmişse tespit edememektedir ve tarama esnasında es geçilebilmektedir. Dolap altına yapıştırılmış ses kaydedici cihazları, masa altlarına gizlenmiş casus böcekleri, klimalar üzerine bırakılmış böcekler gibi gözün göremeyeceği kör noktalardaki uygulamaları tespit imkanı sunan profesyonel bir görüntüleme sistemidir.
 
Araç Altı Güvenlik Kontrollerinde Kullanımı
Alış-Veriş merkezi otoparklarına girişlerde araç altı kontrollerinde başarıyla kullanılır. Gece görüş kabiliyeti ile araç altını gece dahi gündüz gibi görmenizi ve kontrol etmenizi başarıyla sağlar. Gazlı araçların kapalı otoparklara girişlerinin yasak olduğu noktalarda, araç altına yapılan gizli gaz giriş bağlantılarını görerek tespit etmenizi ve gaz kullanan araçları kolaylıkla belirlemenizi sağlar. 
 
Arama ve Kurtarma Çalışmalarında Kullanımı
Çok amaçlı arama ve kurtarma operasyonlarında gözün göremeyeceği bir çok yere ulaşarak görüntüleme imkanı sunar. Kablosuz özelliği sayesinde büyük ekranda detaylı görüntü alınabilmesi de başarıyı arttıran en büyük unsurudur. Özellikle deprem sonrası enkaz altı görüntülemede  yüksek kullanım kolaylığı sayesinde profesyonel seviyede ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.
 
Teknik Özellikler
SONY 1/3" CCD Day/Night Kamera
420TV Line Kamera
3,6 mm Lens 85° Görüş Açısı
Day/Night Düşük Hassasiyetli Kamera
Gece Görüş için Infrared Sistemi
0.001/ F1.2 Lux Ultra düşük ışık hassasiyeti
7" TFT LCD Monitör
2700mAh 12V Ni-Mh Batarya
Yüksek ışık ve kontrast ayarı imkanı
Hue Renk doygunluğu ayarı imkanı
OnScreen Display Menü 
Görüntüyü değişik konumlara çevirebilme özelliği
Teleskopik kullanımı ile 160cm'ye kadar uzatılabilirlik
Hafif ve Pratik Kullanım imkanı
Arıza yaratmayacak sağlam mafsal ve bağlantı elemanlı tasarım

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Teleskopik Böcek Arama Kamera Sistemi

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-117
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 24.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 20.833,33 ₺

Etiketler: böcek arama kamera sistemi, böcek arama, casus böcek arama, kamera sistemleri, kamera tespit, gizli kamera tespit, dinleme cihazı tespit, gizli kamera tespit antalya, dinleme cihazı antalya, gizli tespit, dinleme tespit, gizli kamera bulucu, casus gizli kamera fiyatları, casus böcek arama antalya, casus böcek tespit antalya, casus böcek tespit firmaları, teleskopik böcek arama cihazı, teleskopik casus arama cihazı