• Sweepmaster F2560 Plus

Üst düzey böcek arama hizmeti sunulması gereken uygulamalarda tercih edilecek üst düzey bir cihazdır. 6 Ghz'e kadar olan bütün frekans skalasını tarayarak Digital veya Analog tabanlı yayın yapan gizli dinleme cihazları , gizli kameralar, telefon vericili dinleme sistemleri gibi tüm profesyonel casus sistemleri algılayabilme kabiliyetine sahiptir.

Ürün ile birlikte gelen set içerisindeki, Yüksek frekans anteni ile 3 Ghz frekans üzeri mikrodalga tabanlı olan, tespit edilebilmesi çok zor olan üst düzey profesyonel böcekleri de algılayabilme imkanı sunar.
 
Telefon hatları üzerine yerleştirilmiş böcekleri de algılayabilen dahili modülü sayesinde gizlice yerleştirilmiş telefon vericilerini ve kayıt cihazlarını da yakalayabilmektedir.
 
Teknik Özellikler
Frekans Aralığı : 0 - 6 Ghz
Frekans Tanımlama : 2560 Mhz
Algılama Tipi : Dijital ve Analog tüm RF.
Telefon Analiz : RF ve AF Mode
Algılama Modu : HF/AM/FM/NFM/WFM/VHF/UHF/CW/Wi-Fi/WiMax
Ekran : 16X20 Led Display
Ses Desteği : Dahili hoparlör ve kulaklık
Aksesuarları : Yüksek frekans prob, Standart prob, Telefon Modülü, IR Prob, Stereo Kulaklık

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sweepmaster F2560 Plus

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-135
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 24.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 20.833,33 ₺

Etiketler: casus böcek arama firmaları, gizli kamera tespit antalya, böcek arama, casus böcek arama antalya, böcek tespit, casus böcek tespit, casus böcek arama, gizli kamera tespit, dinleme cihazı tespit, casus böcek arama cihazı, casus böcek arama fiyatları, dinleme cihazı tespit antalya