• Pro Gsm Böcek Arama Dedektörü

Ortamlarda aranan gizli GSM sistemlerin tespiti için kullanılır. Aktif ve pasif gsm sistemlerini 15 metreye kadar uzaklıktan algılabilmektedir. Bu sayede cezaevlerinde, resmi kurumlarda, emniyet ve askeri birimler tarafından da tercih edilerek kullanılabilecek profesyonel GSM Dedektörüdür. Ürün panel şeklindeki yönlü anteni ve lazer işaretleyicisi sayesinde sinyal yönünü belirleyebilen bir cihazdır. 

Profesyonel GSM tespiti gereken her ortamda başarıyla kullanılır. Yön belirleyebilme kabiliyeti ile ortamdaki mevcut gsm dinleme cihazları, 3g Gizli Kameralar, Casus Cep Telefonları ve GSM Telefonun istenmediği ortamlarda telefon tespit etme amacıyla kullanılabilecek profesyonel bir gsm dedektörüdür. Aynı platformda çalışmakta olan GPS araç takip cihazlarında belirlenmesinde kullanılır.
 
Cihaz Amerika, Avrupa ve Avustralya GSM şebekelerinin tümüne uyumludur. 3G de dahil olmak üzere Türkiye'de kullanılan Turkcell, Vodafone ve Avea şebekeleri üzerinden çalışan her türlü sistemi %100 başarıyla tespit eder. 
 
Çevresel sinyal kirliliğinden etkilenmeyen askeri standartlarda filtrelemeye sahip tuneri ile yakın olsa dahi baz istasyon sinyal kirliliğinden etkilenmez. 
 
Gsm Dedektör Sistemi dahilinde yer alan PC Software'i ile gsm bandlarının specktrum analizini yapabilmenizi de mümkün kılar. Taraması yapılan mekandaki gsm sinyalizasyonunu ve sıklığını belirleyebilen ve bunu rapor olarak sunabilen bir yazılıma da sahiptir. Gsm cihazdan yayınlanan sinyalin text mesajı, baz istasyon ile gsm telefon protokol haberleşmesi mi olduğu veya bir konuşma yayını mı olup olmadığının da ayrıştırılması ve PC ekranındaki programında bu detayın sunulması gibi üst düzey raporlaması da mevcuttur. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Pro Gsm Böcek Arama Dedektörü

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: GDT-100
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 24.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 20.833,33 ₺

Etiketler: dedektör fiyatları, Pro Gsm Böcek Arama Dede, Pro Gsm Böcek Arama Dede, Pro Gsm Böcek Arama Dede, dedektörler, dedektör çeşitleri, dedektör. böcek arama cihazları, böcek arama.