• Oscor 5000

Çok kapsamlı Radyo Frekans analizi ve üstün frekans tanımlama kabiliyeti ile Fm (Nfm/Wfm) / SSB (Lsb/Usb) / Vhf / Uhf / Hf bandlarını olağanüstü tarayabilme ve okuyabilme kabiliyetinin yanı sıra AM tabanlı ekstra dinleme cihazlarının da tespit ve analizini yapabilmektedir.  Devlet düzeyinde kullanılan Manyetik dinleme sistemleri ve farklı laser dinleme methodlarının tespitini de yapabilmektedir.

Üst düzey casus böcek tarama hizmeti verilmek amacıyla kullanılabilecek kapsamlı bir tespit cihazı setidir. Radyo Frekans tekniği kullarak yapılan tüm casus uygulamaları tespit eder. Dijital ve Analog çözümleme ve algılama özelliği ile profesyonel güvenlik birimlerince de yüksek mevki ve makam korumaları tarafından da kullanılmaktadır.
 
Belirtilen fiyat yurtdışı satış fiyatıdır.  Fiyata nakliye ve detaylı eğitim hizmetleri dahil değildir. Türkiye teslimi fiyat için lütfen arayınız.
 
Ürüne ilişkin temel eğitim firmamız nezdinde sunulmaktadır. İleri seviye eğitimi üretici firma tarafından (üretici adresinde) belirli dönemlerde verilmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Oscor 5000

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-132
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 89.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 74.999,99 ₺

Etiketler: casus gizli kamera bulucu, casus gizli kamera tespit, casus böcek tespit firmaları, casus böcek tespit cihazı, casus böcek tespit antalya, casus böcek arama, casus böcek tespit, gizli kamera tespit, dinleme cihazı tespit, dinleme tespit, casus arama tarama hizmetleri, gizli kamera, casus dinleme