100kHz ile 2900mHz aralığında kablosuz yayın yapmakta olan tüm cihazların tespitinde kullanılır. Tespit edilecek olan cihazın yayın frekansına ek olarak yayın metodu ne olursa olsun BAT-116 tarafından %100 başarıyla tespit edilebilmektedir. Radyo sinyali yayınımının dijital veya analog platformlarının hangisinde olursa olsun bu salınımı yüksek başarıyla tespit kabiliyetine sahiptir. Telsiz ile dinlemesi yapılan nitelikteki ses dinleme vericilerinin modülasyon tipi olarak NWF, WFM, AM, SSB kullanan farklı yapıdaki cihazları dahi ayrıştırarak tespit imkanı sunar. Kullanımı tam profesyonel seviyede olan bu spektrum analizör ile labaratuvar ortamlarında bu tip cihazların geliştirilmesi ve ayarlanmasında da yüksek başarıyla kullanılır.

Ürün kullanımı konuya hakim kişilerce (teknisyen) kullanınılmalıdır. Kullanımına yönelik eğitimi satış sonrası alıcıya Akdeniz Market tarafından sunulmaktadır. Ürün eğitimi böcek arama kapsamında olması halinde bu yönde karşılaşılabilecek olası casus böcekler eşliğinde pratik kazanılması amacıyla detaylı eğitimi ofisimizde sunulmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Mobile Mini Spektrum Analizör

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-116
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 89.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 74.999,99 ₺

Etiketler: böcek tespit, casus böcek tespit cihazı, casus gizli kamera tespit, gizli kamera tespit, casus böcek tespit cihazı firmal, casus böcek tespit cihazı fiyatl, casus böcek tespit fiyatları, mobil mini spektrum analizör, gizli kamera bulucu, gizli kamera tespit fiyatları