• Lazerli Gizli Kamera Tespit Cihazı

LAZERLİ GİZLİ KAMERA TESPİT CİHAZI

Ortamdaki gizlenmiş olan tüm gizli kameraları bulundukları yerde tespit eden bir gizli kamera bulucudur. Klima, TV, Havalandırma, Duman dedektörleri, PIR (alarm) dedektörler, vb. potansiyel uygulama noktaları başta olmak üzere, tüm olası yerleri optik olarak taramak suretiyle yapacağınız böcek arsamasında her türlü gizli kamerayı %100 başarıyla tespit edebilirsiniz. Gizli kameranın özelliği ne olursa olsun (!), Kablosuz veya Kablolu (kapalı devre veya kayıt özellikli) bir kamera dahi olması fark etmemektedir. Gizli kameraya yakalanmamanın en etkili ve tek çözümüdür. 

 

Japon menşeili Gizli Kamera Tespit cihazıdır. Kablolu ve kablosuz gizli kameraların tespiti amacı ile tasarlanmış bir cihazdır. Gizli kameranın tespiti için çalışmasına dahi gerek yoktur, yerleştirilmiş olan kamerayı %100 başarıyla tespit eder. Kamera özelliği ne olursa olsun, nereye gizlenirse gizlensin GK102 ile tespiti çok kolaydır. 
 
Dahili Li-Ion bataryası kolayca şarj edilebilmekte ve uzun bir süreyle kullanılabilmektedir.  İdeal boyutları ile cebinizde, çantanızda kolaylıkla taşıyarak gittiğiniz her yerde olası gizli kameraları son derece pratik olarak tespit edebileceksiniz.  Kişisel güvenlik ürünleri arasında en gerekli ekipmanlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lazerli Gizli Kamera Tespit Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: GKT-102
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: Lazerli Gizli Kamera Tespit Ciha, Lazerli Gizli Kamera Tespit Ciha, Lazerli Gizli Kamera Tespit Ciha, gizli kamera, gizli kamera tespit cihazı, gizli kamera tespit cihazı fiyat, böcek arama cihazları, böcek bulucu, dedektör, böcek arama.