• AKDmax Laser Dinleme Engelleme

Laser ve çanaklı dinleme engelleme

Ortamınıza bir casus böcek cihazı koymaksızın uzaktan yapılabilen bir dinleme sistemidir. AKDmax cihazı Ev, Ofis, Makam ve Toplantı odalarınızda, camınıza yapıştırarak kullanabileceğiniz bir lazerli dinleme tespit ve lazerli dinlemeyi engelleyici cihazdır. Kullanımı son derece pratiktir. Ortamınıza karşı uygulanabilecek olan lazerli dinleme cihazlarının ses elde etmelerini %100 başarıyla tespit eder ve engeller.

Cihaz dünya istihbarat sektöründe üretilmiş tüm Lazer Infrared teknolojilerine karşı %100 engelleme başarısına sahiptir. Cihaz cam yüzey üzerinde özel bir frekans aralığında ultrasonik speaker'ları aracılığı ile yayın yaparak ses perdesi oluşturur ve bu method ile yapılabilecek bir casus dinlemeyi başarıyla engeller. Cihaz rastgele sabit bir ses üretmemekte ve uzaktaki dinleme sistemi tarafından filtrelenemeyecek değişkenlikte frekanslar kullanarak cam yüzeyde ses perdesi oluşturmaktadır. Lazer dinleme sistemi sabit olmayan frekans aralığındaki cam yüzey titreşimleri arasında ortam seslerine hiçbir şekilde odaklanamayarak filtreleme yapamaz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

AKDmax Laser Dinleme Engelleme

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: LD-101
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 0,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 0,00 ₺

Etiketler: Laser Dinleme Engelleme, Laser Dinleme Engelleme fiyatı, güvenlik cihazları, kişisel güvenlik cihazları, dinleme engelleme cihazları, dinleme engelleme cihazı modelleri, dinleme engelleme cihaz fiyatları.