• Kablosuz Gizli Kamera Tespit Cihazı

Tanımlama : Gizli Kamera Tespit Cihazı / Casus Kamera Tarama Cihazı / Kamera Dedektörü / Video Dedektör / Kablosuz Gizli Kamera Tespit cihazı / Kablosuz Gizli Kamera Bulucu / Kablosuz Gizli Kamera Yakalama Cihazı

Teknik Özellikler:
Meşei : Çin
Frekans : 900 Mhz - 2700 Ghz
Algılama Tipi : PAL NTSC CCIR EIA
Ekran : Renkli Video Monocrom LCD
Tarama Tipi : Manuel Otomatik
Alış Hassasiyeti : ~60dBm
Tuner Tipi : Profesyonel
Kasa Yapısı : Aluminyum
Ölçüler: 120X74X35 mm
Ağırlık : 240 gr.
 
Günümüzün küçülen teknolojisi sayesinde heryere kolayca uygulanabilen kablosuz gizli kameraları tespit edebilecek en harika üründür. Kullanılan casus gizli kameranın yayın menzili dahilinde algılayabilme niteliğine sahip olduğu gibi, yayının görüntüsünü de ekrana getirerek (kameranın görüntüsünü) size izleme imkanı sunar. Çevrenizdeki tüm bebe kameraları, kablosuz güvenlik kameraları, uydu receiver linkleri ve tüm kablosuz gizli kameraları bulur ve izlemenizi sağlar.
 
900 MHz ile 2700 MHz aralığında yer alan (piyasadaki tüm video vericileri,kablosuz kameralar) videoları tespit eder. Tespit edebilme menzili; kullanılan kablosuz kameranın yayın gücüne bağlı olarak 30 metre ile 1000 metrelik bir mesafedir. Örnek olarak ofisinize gelmekte olan bir misafiriniz üzerinde kablosuz gizli kamera sistemi mevcutsa, bunun tespitini daha o kişi binanıza girmeden yapabilmektesiniz.
 
Tüm seyehatlerinizde kaldığınız otel, pansiyon vb. konaklama merkezlerinde, Ofisinizde, Evinizde, Alışverişlerinizde girdiğiniz soyunma kabinlerinde, Umumi tuvaletlerde ve kişisel mahremiyetinizi korumak istediğiniz her yerde seyyar olarak kullanarak kişisel güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.
 
4 Adet kalem pil veya adaptör ile kullanılabilmektedir. Video yayını algılaması halinde otomatik olarak mevcut video yayınına kitlenerek görüntüsünü ekrana getirir. Çevrenizdeki tüm kameraları %100 başarıyla tespit eder.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kablosuz Gizli Kamera Tespit Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: GKT-106
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: böcek arama cihazı fiyatları, böcek arama cihazları, dedektörler, tespit cihazları, Kablosuz Gizli Kamera Tespit, Kablosuz Gizli Kamera Tespit, Kablosuz Gizli Kamera Tespit, gizli kamera tespit cihazları.