• Kablosuz Gizli Kamera Tespit Cihazı

KABLOSUZ GİZLİ KAMERA TESPİT CİHAZI

İş adamlarının, Politikacıların, Yöneticilerin, VIP kişilerin, Bayanların ve gizli kamera riski taşıyan, gizli görüntülenmeyi istemeyen herkesin makamında bulundurması, hatta çantasında taşıması gereken müthiş cihaz !..

Gizli Kamera tespitinin en pratik ve etkili yolu GKT103 ile çevrenizdeki herhangi bir kablosuz gizli kamerayı 250 metre uzaktan yakalayabilme ve aynı zamanda görüntüsünü görebilme imkanı sunan harika bir üründür.Yalnızca kendi ortamınızdaki kablosuz gizli kameraları değil, çevrenizdeki tüm gizli kameraları tespit edip, görüntüsünü görebilme imkanı sunan harika bir kamera avcısıdır. Gizli kameraya maruz kalmadan önce kullanılması gereken en önemli defansif cihazdır. Gidilen bir otel odası, farklı mekanlar, toplantı odaları, ofisler hatta soyunma kabinlerinde dahi gizli kamera uygulamasına maruz kalabilmektesiniz. Özel hayatınızın gizliliğinde size destek olacak olan bu cihaz sayesinde gizli kameradan korkmanıza gerek kalmayacak ! 
 
GKT103 ile; menşei ne olursa olsun, hangi frekansı kullanırsa kullansın tüm kablosuz analog gizli kameraları (amatör-profesyonel) %100 başarısıyla tespit ederek gizli görüntülenmeye karşı güvenliğinizi sağlar. 
 
Teknik Özellikler:
 
Frekans :  900 Mhz - 2700 Mhz (Tüm ara frekanslar dahil) 
Algılama Tipi : Analog Sesli Video
Tuner Tipi : Pro.Video Tuner
Arama Tipi : Manuel - Otomatik
Uyarı Tipi : Sesli - Titreşimli
Tarama Hızı : 10 - 20 Sn/Tur
Manuel Tarama Aralığı : 1 Mhz/Sn. / 10 Mhz/Sn.
Hassasiyet : ~20mV
Batarya : Dahili Li-ion 3.7V 2200 mAh Japon Fuji Batarya
Çalışma Süresi : Tek şarj ile 2,5 Saat / Adaptörü ile Sürekli
Enerji - Şarj : DC 5V 2 Ah
Ölçüler: 95x94x24 mm
Ağırlık : 164 gr

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kablosuz Gizli Kamera Tespit Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: GKT-103
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: GKT-103-Kablosuz Gizli Kamera Te, Kablosuz Gizli Kamera Te, Kablosuz Gizli Kamera Te, böcek arama cihazları, dedektörler, gizli kamera tespit cihazları., kablosuz kamera tespit cihazları