• Edic Mini Tiny16 B25-600 Mini Ses Kayıt Cihazı

Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır. Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür.

Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
B30 Model seskayıt cihazında biraz daha büyük olan bu modelin avantajı 130 saat (5,5 Gün) kayıtta batarya dayanımına sahip oluşudur. Böyle bir batarya süresine sahip oluşuna oranla cihazın boyutları inanılmaz küçüktür. Özellikle araç içi ses kayıt ihtiyaçlarında uzun süreli bırakılmalara karşı batarya desteği ile ön plana çıkmaktadır. Sese duyarlı kayıt modu ayarlandığında ise 480 saate kadar (20 gün) çalışabilmektedir. Her yerde ve her ortamda kolaylıkla ses kaydı yapmanıza imkan verir. Ekstra ses hassasiyeti ile geniş mekanlarda dahi başarılı ses alabilmektedir.
 
Kapasite : 4 GB / Max.600 Saat 
Sese Duyarlı Kayıt : Var
Tarih Programlama : Var
Saat Programlama : Var
AGC (Automatic Gain Control) : Var
Pil Süresi : 130 Saat (Kayıtta)
Pil Süresi : 480 Saat (Sese Duyarlı Konumda)
Pil : CR2450
Ölçüleri : Ø 32 mm x 12 mm
Ağırlık : 18 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic Mini Tiny16 B25-600 Mini Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 110
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.416,66 ₺

Etiketler: Edic Mini Ses Kayıt Cihazı kulla, Edic Mini Tiny Ses Kayıt Cihazı, mini ses kayıt cihazları, mini ses kayıt cihazı fiyatları, ses kayıt cihazı çeşitleri, Edic Mini Ses Kayıt Cihazı, kayıt cihazları.