• Edic-Mini Tiny MS-100 Mini Ses Kayıt Cihazı

Teknik Özellikleri :

Ölçüleri : 10 x 26,5 mm
Ağırlığı : 7 gr
Kasa : Metal / Plastik
Kayıt Kapasitesi : 300 Saat / 17.920 Dakika (Max. Kayıt Süresi) (*)
Hafıza Kapasitesi : 2 GB
Kayıtta Batarya Süresi : 70 Saat
Sese Duyarlı Konumda Batarya Ömrü : 190 Saat
Bekleme Konumunda Batarya Ömrü : 8,5 Ay
Pc Bağlantı : Usb 1.1
Frekans Aralığı : 100 Hz - 10 kHz
Hassasiyet : -64 dB
Kayıt Kaliteleri : 5,5 ; 8 ; 11 ; 16 ; 22 kHz
Sese Duyarlılık Özelliği : Var
Tarih ve Saat Programlanabilirliği : Var
Çektiği Akım : 7,3 mA - 17,6 mA
Pil : CR2032 3V
PC Programı : Ürün ile birlikte ücretsiz
Bağlantı Şekli : Usb Kablosu ile
 
Akdeniz Market Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır. 
 
Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her anda pratik olarak kullanabileceğiniz bir üründür.
 
Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic-Mini Tiny MS-100 Mini Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 100
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.416,66 ₺

Etiketler: Edic Mini Tiny Mini Ses Kayıt Cihazı, Edic Mini Tiny Mini Ses Kayıt Cihazı fiyatı, Edic Mini Tiny Mini Ses Kayıt Cihazı kullanımı, mini ses kayıt cihazları, mini ses kayıt cihazı modelleri, ses kayıt cihazı çeşitleri, kayıt cihazları.