• Edic-Mini Tiny B47 Süper Mini Ses Kayıt Cihazı

Dünyanın en küçük ses kayıt cihazları üreticisinden yeni bir model.. Ø15mm çapında ve 50mm uzunluğunda (Pil dahil) boyutları ile yine iddialı ve yine eşsiz bir ürün olarak sunulmaktadır. Fiziksel yapısının getirdiği avantaj ile kalem içine ve benzeri eşyalar içine kolaylıkla gizlenebilmektedir. 

Yalnızca 19gr ağırlığında oluşu ile hafiflik alanında da iddialı bir üründür. 2 GB kapasiteli olan B47 model ses kayıt cihazı LR-44 (G-13A) saat pilleri ile çalışmaktadır. Pilleri piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. Programlanabilir kayıt özellikleri ile profesyonel çizgideki tüm kullanımlara hitap eden mühendislik harikası bir kaydedicidir. Özellikle üreticinin diğer modellerinin dünya istihbarat ve emniyet birimleri tarafından da kullanıldığı düşünüldüğünde bu modelin de yaygın olarak tercih edilebileceği söylenebilir. 
 
Sese duyarlı kayıt, manuel kayıt ve tarih - saat ayarı ile kayıt yapabilmesi bilgisayar programı aracılığı ile bilgisayar üzerinden yapılabilmektedir. Boyutuna göre batarya dayanımı da oldukça iddialıdır. G-13A bataryası ile sürekli kayıtta 40 saat dayanım gösterebilmektedir. Eğer ki bataryasını işitme cihazı satan medikal marketlerden almanız halinde (Air-Zinc Batteries) bu dayanım süresi 160 saate kadar uzayabilmektedir. Sese duyarlı konumda ise batarya dayanımı 168 Saate kadardır. 
 
22 kHz band genişliğindeki hassas kaydı ile stüdya kalitesindeki berraklıkta kayıtlar elde edebilirsiniz. 9 metre yarı çaplı dairesel bir alan içinde gayet anlaşılır ve temiz bir ses alış kabiliyeti mevcuttur. 
 
2 Gb'lık hafızası ile seçilen kayıt modeline (tipine) göre 22 saat ile kadeli olarak 300 saate kadar sürelerde kayıt depolayabilmektedir. Seçilecek olan kayıt kalitesi depolanacak olan süreyi etkilediğinden her ayar tipinde kayıt süresi buna bağlı olarak değişmektedir. Bu değişimi programı içinden detaylı olarak görebilmektesiniz.
 
Teknik Özellikler :
 
Ölçüleri : Ø 15 mm X 50 mm
Ağırlığı : 19 gr.
Kasa : Metal
Kayıt Kapasitesi : 20 Saat'den max. 300 Saate kadar
Batarya Tipi : G-13A
Batarya Dayanımı : 40 Saat Sürekli Kayıtta
Batarya Dayanımı : 168 Saat Sese duyarlı konumda
Beklemede Batarya Ömrü : 4,5 Ay
Hafıza : Dahili 2 GB
PC Bağlantı Tipi : Usb 1.1
Kayıt Kalitesi : 5,5 / 8 / 16 / 22 kHz Seçenekleri ile
Sese Duyarlı Kayıt :  Var
Zaman Programlı Kayıt :  Var

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic-Mini Tiny B47 Süper Mini Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 108
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.416,66 ₺

Etiketler: Edic Mini Süper Mini Ses Kayıt Cihazı, Edic Mini Süper Mini Ses Kayıt Cihazı fiyatı, Edic Mini Süper Mini Ses Kayıt Cihazı kullanımı, mini ses kayıt cihazları, dünyanın en küçük ses kayıt cihazı, mini ses kayıt cihazı fiyatı.