• ComboSet Pro. Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespit Sistemi

Uzman biri olmanıza gerek kalmaksızın kullanabilceğiniz Profesyonel seviyede Böcek Arama Cihazı ile ortamınızı tüm illegal kablosuz dinleme cihazlarından ve her türlü gizli kameradan temizleyebilirsiniz.  2 Yıl garantili ürünümüz, telefonda teknik destek ile sunulmaktadır.

Gizli Kamera Tespit Cihazı yalnızca kabosuz gizli kameraların değil, aynı zamanda kendi hafızasına kayıt yapabilen dünyadaki tüm gizli kameraları da tespit edebilen bir cihazdır. Bu alanda kullanılmakta olan kalem kamera, anahtarlık kamera, masa saati kamera, Pir dedektörü görünümlü kamera, düğme kamera, vida görünümlü kamera vb. her türlü kameranın tespitini de mümkün kılmaktadır
Böcek arama cihazı, kablosuz (uzaktan dinleme ve görüntüleme sistemlerinin tümü) böceklerin tespitinde kullanılan sınıfının en iyi cihazıdır. Ürün resmi kurumlarca da tercih edilerek kullanılmakta olan bir kittir. 
 
Tüm casus böcek dinleme cihazı ve kablosuz gizli kameraların tespiti için tasarlanmış profesyonel verici dedektörüdür. Üstün ve emsalsiz algılama kabiliyeti yanı sıra Dijital yapıda çalışan casus böceklerin tespiti için sunduğu dijital algılama desteği ile ortamınızdaki muhtemel gsm dinleme cihazı ve casus cep telefonlarını da tespit edebilmektedir. 3G gizli kamera, kablosuz gizli ip kamera, gsm dinleme cihazlarını da tespit edebilmektedir. Profesyonel set dahilinde FM - VHF - UHF bandlarında yayın yapan ses dinleme cihazlarının daha kazançlı bir biçimde algılanarak tespit edilebilirliğini arttıran kazançlı el tipi özel anten probu mevcuttur. Casus Böcek taramasında şüpheli objelere daha fazla yaklaşarak ultra düşük güçte yayın yapan kısa menzilli profesyonel sistemleri gözden kaçırma riski bu sayede tamamen ortadan kaldırılmış olmaktadır. Dedektör cihazın mevcut standart anteni ile de 1 Mhz - 6 Ghz arasındaki tüm kablosuz dinleme cihazlarının tespiti mümkün olmaktadır.
 
Teknik Özellikler:
Frekans: 1 Mhz - 6 Ghz
Algılama Tipi: Dijital / Analog
Empedans: 50 Ohms (Bnc)
Tuner Tipi: Profesyonel SuperHed.
Hassasiyet: ~5 mV
Max. Giriş Değeri: 5dBm
Çözünürlük: ~100kHz
Kasa Tipi: Aluminyum
Batarya: Dahili 5 X AA 600 mAh NiCd
Şarj Adaptörü: 9 V DC 300 mAh
Ext.Prob: 1Mhz - 600 Mhz AM/FM/VHF/UHF
Stn. Ant: 1 Mhz - 6 Ghz
Ölçüler: 100X68X31 mm
Ağırlık: 230 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ComboSet Pro. Böcek Arama ve Gizli Kamera Tespit Sistemi

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: VRC-103
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 16.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 14.166,66 ₺

Etiketler: gizli kamera tespit cihazı, verici tespit cihazı, böcek arama cihazı, ComboSet Pro. Böcek Arama ve Giz, gizli kamera tespit cihazı fiyat, böcek arama cihazı fiyatları, profesyonerl tespit cihazları.