• Böcek Arama-Tespit Cihazi

BÖCEK ARAMA TESPİT CİHAZI

Üst düzey profesyonel böcek arama hizmetinde kullanılan bir böcek tespit cihazıdır. Sistem ortamda eşyalar içine gizlenmiş olan elektronik materyallerin tespiti içi kullanılan geliş bir dedektör sistemidir. Ses kayıt cihazları, kablolu mikrofonlar, kayıt yapabilen gizli kameralar, pili bitmiş ve hatta çalışamayan (deaktif) casus böceklerin tespiti için tasarlanmış profesyonel seride bir üründür.  

Casus Böcek Taraması sırasında her cihazın, objenin içinin açılıp kontrol edilemeyeceği gibi, böcek araması sırasında radyo frekans tespiti amaçlı dedektörlerin algılayamayacağı mini böcek dinleme cihazlarını da tespit edebilmektedir. Ortamdaki dinleme cihazı, bir gsm sim kart boyutunda dahi olsa BAT-122 başarıyla gizlendiği yeri tespit edebilmektedir.
 
Ünite kontrol edilebilir alanlar altında,(tablolar, kapı pervazları, kablo kanalları, koltuklar, yastıklar, saksılar, plastik çiçekler, dekoratif eşyalar vb.) gizlenmiş olan tüm tespit edilemez diye nitelendirilen istihbarat sistemlerini tespit edebilir.
 
Cihaz kullanımı teknik bir operatör tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Cihazın kullanımı öncesi 3 günlük bir  eğitim sunulmaktadır.
 
BAT-122 önsiparişli bir üründür. Cihazın teslim süresi yaklaşık 6-8 haftadır. (Üretici firmanın ortalama teslim süresidir.)
 
Ürüne ait detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Böcek Arama-Tespit Cihazi

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-122
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 59.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 49.999,99 ₺

Etiketler: , arama tarama firmaları, tarama hizmetleri, gizli dinleme, böcek arama tespit cihazı, böcek arama tespit, casus gizli kamera tespit, casus böcek arama, casus böcek arama fiyatları, casus böcek arama firmaları, casus böcek arama antalya, arama tarama hizmetleri, gizli kamera antalya, gizli kamera tespit antalya, gizli kamera bulucu