Anahtarlık görünümü sayesinde kolaylıkla heryerde bırakarak kullanabileceğiniz profesyonel ses kayıt cihazıdır. Yüksek hassasiyette ses kaydı yanı sıra pratik kullanım imkanı da sunmaktadır. Mp3 kayıt fomrayı kullanan anahtarlık gizli ses kayıt cihazı ile yaptığınız kayıtları bilgisayarınızdaki mevcut  "media player" ile ekstra bir programa ihtiyaç duymadan kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz kayıtları anahtarlık ses kayıt cihazı üzerinden de dinleyebilmek imkanı mevcuttur. Cihazımızın en büyük avantajı ise "Sese Duyarlı Kayıt" özelliğinin olmasıdır. VAS modundayken yalnızca ses duyduğunda kayıt yapabilmekte ve sessizlik halinde ise bekleme moduna geçmektedir. Bu sayede boş zamanlarda hafızasını ve pilini gereksiz yere harcamamaktadır.

MS-103 ses kayıt cihazları içindeki en yüksek ses kayıt kalitesine sahiptir. 32 kHz kalitede ve 128kbps oranında stereo kayıt yapmaktadır. Yüksek hassasiyet yanı sıra kayıt kalitesinin de yüksek olması berrak bir ses elde edebilme ihtiyaçlarında duyum başarısını arttıran en önemli özelliktir. Anahtarlık Ses Kayıt Cihazı şarj edilebilir dahili Lithium pillere sahiptir ve bilgisayar üzerinden pratik bir biçimde şarj imkanı sunmaktadır. 2GB dahili hafızası ile 36 saat yüksak kalitede ses kaydını depolayabilmektedir. Dahili bataryası ile kesintisiz (sürekli kayıtta) 15 saat ses kaydı yapabilmektedir. Kayıda başlama ve bitirme işlemi titreşimli olarak uyarı verir ve bu sayede kayıda başlattığınızdan emin olabilirsiniz.
 
Teknik Özellikler :
 
Sese Duyarlı Kayıt Özelliği : Var
Manuel Kayıt : Var
Titreşimli Uyarı : Var
Batarya Dayanımı : 15 Saat (Kayıtta)
Batarya Dayanımı : 50 Saat (Beklemede)
Batarya Dayanımı : 24 Saat (Dinlemede)
Batarya : Şarj edilebilir dahili Li-ion
Batarya : 550 mAh Li-ion
Pc Arabirim : USB 
Kulaklık ile kayıt dinleyebilme : Var
Şarj : PC üzerinden Usb kablosu ile
Dosya Formatı : Mp3
Kayıt Kalitesi : 32 kHz
Mikrofon : Süper Hassas Kristal
Ses İşleme : AGC (Automatic Gain Control)
Beklemede Çektiği Akım : 11 mAh
Kayıtta Çektiği Akım : 34 mAh
Hafıza : 2 GB
Şarj Süresi : 3 Saat
Operasyon Süresi : 18 Saate kadar
Ölçüleri : 70X34X16 mm
Ağırlık : 34 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

32 kHz Pro. Sese Duyarlı Anahtarlık Gizli Ses Kayt Cihazı

  • 1.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 1.249,99 ₺

Etiketler: gizli anahtarlık ses kayıt cihaz, anahtarlık ses kayıt cihazı, ses kayıt cihazı, sese duyarlı ses kayıt cihazı, sese duyarlı anahtarlık gizli se, anahtarlık ses kayıt fiyatları, ses kayıt cihazı fiyatları, anahtarlık ses kayıt cihazı fiyatları