• Oto Dinleme Cihazı

OTO DİNLEME CİHAZI

Oto dinleme cihazı aracınızın içerisine gizlenebilecek kadar küçüktür ve asla sürücü veya yolcular tarafından görülemeyecek bir yere 20 dakikalık bir işlemle yerleştirilmektedir. Dilediğiniz an aracınızın içerisini mesafe sınırı olmaksızın cihazın içerisindeki sim kartı arayarak dinleyebilirsiniz. Çok güçlü mikrofonu sayesinde aracın içerisindeki kişilerin ne konuştuğunu dinleyebilirsiniz. Tüm sim kartlarla çalışmaktadır. Sürücünün sizin araç içerisini dinlediğinden haberi olmayacaktır. Oto dinleme cihazı aracınızın hırsızlığa karşı ve aracınızı bulmaktaki kolaylığı da teknolojinin son harikası cihaz ile artık çok basit.

NEDEN OTO DİNLEME KULLANMALIYIM ?
 1 - Oto dinleme cihazı oto hırsızlığına karşı aracınızı korumanızı sağlar.
 2 - Sevdiklerinize ve aile bireylerinize göz kulak olmanızı sağlar. 
 3 - Şirket araçlarınızın verimliliğini arttırır.
 4 - Şahsi ve aile güvenliğinizi sağlar.
 
SIK SORULAN SORULAR
Aracımda oto dinleme sistemi olduğu anlaşılır mı ?
Hayır anlaşılması imkansızdır, oto dinleme sistemi aracınızda tahmin bile edemeyeceğiniz bir yere monte edilir.
Dinleme cihazının içerisine yerleştirilmiş olan sim kartın numarasını çevirdiğinizde otomatik olarak mikrofon açılacak ve dinlemeye başlayacaksınız.
Dinleme cihazının bataryası biterse ne yapmalıyım ?
Oto dinleme sistemi elektriği aracınızın aküsünden almaktadır ve batarya değiştirme derdi yoktur ömür boyu dinleme yapabilirsiniz.
Oto dinleme cihazının garantisi varmı ?
Evet oto dinleme cihazınız 2 yıl garantilidir.
 
Oto dinleme cihazı, aracınızın içerisine, akla gelmeyecek kadar gizli bir yere monte edilir. Oto dinleme cihazı içerisinde bulunan sim kart numarasını aradığınızda, dinleme cihazı hiç bir belirti vermeden açılır ve hassas mikrofon sayesinde araç içerisindeki tüm sesleri dinlemenizi sağlar. Kesinlikle sürücü araçta dinleme cihazı olduğunu anlaması imkansızdır. Araç içi dinleme cihazı, şebekenin bulunduğu her yerde kesintisiz dinleme yaptırır. Dinleme cihazı, tünel, bodrumda bulunan kat otoparkları gibi şebekenin olmadığı yerde dinleme yapılamaz. Araç tekrar şebeke kapsamına girdiğinde dinleme cihazı tekrar çalışmaya başlayacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Oto Dinleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Etiketler: oto dinleme cihazı, oto dinleme cihazı fiyatları, oto dinleme cihazı kullanımı, dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatı, araç takip cihazı,