• Sese Duyarlı Kalem Ses Kayıt Cihazı

Kalem görünümünde profesyonel ses kayıt cihazıdır. Piyasadaki kalem gizli kameraların aksine tamamen standart kalınlıkta ve boyutlara sahip olan bu ürün, tek bir şarj ile 10 saat batarya dayanımı ile gün boyu sürekli ses kaydı yapabilmektedir. Özel bilgisayar yazılımı aracılığı ile kayıt kalitesini değiştirebilme ve sese duyarlı kayıt yapabilmesi için gerekli tanımlamaları kolaylıkla yapabileceksiniz. Toplantılarınızı, görüşmelerinizi ve ses kaydı yapmanız gereken her yerde başarılı olarak ses kaydı yapabilmenize imkan verir.

Ses notları alarak derslerde ve seminerlerinizde hatırlamak amacıyla sesli notlarınızı kulaklığı ile dinleyebilme imkanınızda olabilmektedir. Yapılmış kayıtlar ürün ile birlikte gelen kulaklığı ile pratik olarak dinlenebilmektedir.
 
Programı içinde 3 farklı kayıt tipi seçeneği sunar. LP (Long Play) modunda 18 saat ses kaydı depolayabilmededir. HQ (high Quality) modunda 9 saat ve XHQ (Ultra High Quality) modunda ise 4,5  saat ses kaydı depolayabilmektedir. 
 
Cihazı profesyonel seviyede kılan bir diğer özelliği ise AGC (Automatic Gain Control) özelliğine sahip oluşudur. Bu özellik sayesinde; yakın olan seslere ve uzak olan seslere göre mikrofon hassasiyetini otomatik olarak ayarlamaktdır. Bu sayede yakın seslerdeki anlaşılmazlık ve seste çatlama ve uzak olan seslerde ise sesin zayıf kaydedilmesine karşın maksimum hassasiyette kaydedilmesini sağlayan akıllı kayıt sistemidir. 
 
Ürün; avukatlar, iş adamları, bürokratlar, öğrenciler vb. kişilerce not almayı gerektirecek her şart altında sesli notlar almanızı sağlayacağı gibi görüşmelerinizi de sesli olarak kaydedebilme imkanı sunacaktır. Özel yaşamınızdaki şüphelerinizi aydınlatmak amacıyla da gizli kullanıma uygun bir üründür. 
 
Teknik Özellikler 
LP Modu : 18 Saat
HQ Modu : 9 Saat
XHQ Modu : 4,5 Saat
Batarya Dayanımı : 10 Saat (Sürekli kayıtta)
Kayıt Tipi : Sürekli veya Sese Duyarlı Kayıt Seçeneği
Şarj : USB Kablosu ile tüm usb kaynaklarından
Kayıt Butonu : Gizli
Kayıt Kalitesi : 16,2 kHz 
Dosya Tipi : Wav
Ses Formatı : ADPCM
Bitrate : 65,5 Kbps
Ses Algılama : AGC (Automatic Gain Control) var
PC Bağlantısı : Var USB Kablosu ile
Menşei : Amerikan patentli Güney Kore

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sese Duyarlı Kalem Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: KC-105
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.416,66 ₺

Etiketler: Sese Duyarlı Kalem Ses Kayıt Cihazı, Sese Duyarlı Kalem Ses Kayıt Cihazı fiyatı, Sese Duyarlı Kalem Ses Kayıt Cihazı kullanımı, ses kayıt cihazları, kalem ses kayıt cihazları, sese duyarlı ses kayıt cihazları, kayıt cihazları.