• Edic Mini Tiny 16 B26-300 Mini Ses Kayıt Cihazı

Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır. Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür.

 
Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
Sürekli kayıtta dahi 360 saate varan batarya dayanımı ve  sese duyarlı kayıt modunda ise 1440 saat (60 Gün) gibi rekor denebilecek bir batarya dayanım süresine sahiptir. Çok uzun süreli ses kaydı yapılması gereken durumlarda tercih edilebilecek çok özel bir üründür. Teknik özellik ve başarılarına nispetle inanılmaz mini boyutlara sahiptir. Profesyonel ses kaydı ihtiyaçları için profesyonel ürünlerdir.

Teknik Özellikleri :

Kapasite : 2 GB - max.300 Saat
Pil : CR123A Li
Batarya Ömrü : 360 Saat (Kayıtta) / 1440 Saat (Sese Duyarlı Konumda)
Batarya Ömrü : 60 AY (Bekleme Modunda)
Ağırlık : 20 gr.
Boyutları : 20x75 mm
Kasa : Metal
Hassasiyet : -80dB
Frekans Aralığı : 100Hz - 10kHz
 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic Mini Tiny 16 B26-300 Mini Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 123
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: kayıt cihazları., mini ses kayıt cihazı fiyatları, mini ses kayıt cihazları, Edic Mini Tiny 16 B26-300 Mini S, Edic Mini Tiny 16 B26-300 Mini S, ses kayıt cihazları, Edic Mini Tiny 16 B26-300 Mini S