• Edic Mini LCD B8 Model Dijital Ses Kayıt Cihazı

Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür.

Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
En Küçük LCD Ekranlı Ses Kaydedici
 
Uzun pil ömrü ile 10 Gün kesintisiz ses kaydı yapabilmenizi sağlayan çok özel bir ses kaydedici cihazdır. 2500 saate kadar (100 Gün) kapasiteleri ile muadili olmayan özel modellerden biridir. LCD ekranı sayesinde cihaza ait muhtelif tanımlamaları pratik olarak yapabilme imkanı sunar. Yüksek kapasiteli pili ile dilediğiniz kadar kayıt yapabilirsiniz.
 
Genel Özellikleri :
Kapasite : 2GB (max.300 Saat)
Kayıt Modu : Manuel/Sese Duyarlı/Tarih Programı/ Saat Programı
Kayıt Kalitesi : 4 / 8 / 16 kHz Seçenekleri
Sıkıştırma Modu : Evet
Batarya Dayanımı : max. 250 Saat (Sürekli Kayıtta)
Batarya Dayanımı : max. 2500 Saat (Sese Duyarlı Konumda)
Batarya Dayanımı : max. 2 Yıl (Bekleme Modunda)
Batarya : CR2450 Litihium
Enerji Tüketimi : 1,5 mA Kayıt Modunda (3V)
PC Arabirim : USB 1.1
Kayıt Tipi : Mono
Frekans Aralığı : 100 Hz - 6.000 Hz
Hassasiyet : -72dB
Kasa Tipi : Plastik
Ölçüleri : 9 x 28 x 59 mm
Ağırlık : 20 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic Mini LCD B8 Model Dijital Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 121
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: Edic Mini Model Dijital Ses Kay, Edic Mini Model Dijital Ses Kay, Edic Mini Model Dijital Ses Kayı, ses kayıt cihazları, kayıt cihazları.