• Edic Mini LCD A10 Model Dijital Ses Kayıt Cihazı

Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır. Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür.

Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
Rekor Pil Süresi
 
Rekor denebilecek pil ömrü ile 15 Gün kesintisiz ses kayıt yapabilmenizi sağlayan çok özel bir ses kaydedici cihazdır. LCD ekranı sayesinde cihaza ait muhtelif tanımlamaları yapabilme imkanı sunar. Yüksek kapasiteli şarj edilebilir pili ile dilediğiniz kadar kayıt yapabilirsiniz.
 
Kapasite : Max. 2400 Saat
Pil Süresi : 350 Saat (Kayıtta)
Pil : 950mAh Li-Pol
Ölçüleri : 51x50x13 mm
Ağırlık : 47 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic Mini LCD A10 Model Dijital Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 122
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.416,66 ₺

Etiketler: edic mini ses kayıt cihazı, edic mini ses kayıt cihazı fiyat, edic mini ses kayıt cihazı model, güvenlik cihazları, kişisel güvenlik cihazları., Edic Mini Model Dijital Ses Kayı, Edic Mini Model Dijital Ses Kayı