• Profesyonel Böcek Arama Cihazı

Üst düzey böcek arama hizmeti sunulması gereken uygulamalarda tercih edilecek üst düzey bir cihazdır. 8Ghz'e kadar olan bütün frekans skalasını tarayarak Digital veya Analog tabanlı yayın yapan gizli dinleme cihazları , gizli kameralar, telefon vericilerinin yanı sıra Laser'li (IR) dinleme sistemleri gibi tüm profesyonel casus sistemleri algılayabilme kabiliyetine sahiptir.

Ürün ile birlikte gelen set içerisindeki, Yüksek frekans anteni ile 3 Ghz frekans üzeri mikrodalga tabanlı olan, tespit edilebilmesi çok zor olan üst düzey profesyonel böcekleride algılayabilme imkanı sunmaktadır.
 
Telefon hatları üzerine yerleştirilmiş böcekleri de algılayabilen ek modülü sayesinde gizlice yerleştirilmiş telefon vericilerini de yakalayabilmektedir.
 
Teknik Özellikler
Frekans Aralığı : 20-400 Khz / 400 Khz-8000 Mhz
Algılama Modu : VLF/RF
Ses Desteği : Dahili hoparlör ve kulaklık
Aksesuarları : Yüksek frekans prob, Standart prob, Telefon Modülü, IR Prob, Stereo Kulaklık

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Profesyonel Böcek Arama Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-113
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 24.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 20.833,33 ₺

Etiketler: böcek tarama sistemi, casus böcek tespit antalya, böcek tarama, profesyonel arama tarama, gizli kamera tespit, profesyonel böcek arama cihazı, arama tarama hizmet fiyatları, böcek tarama hizmetleri, arama tarama hizmetleri, gizli kamera tespit firmaları, gizli kamera bulucu, gizli kamera tespit fiyatları, gizli kamera, gizli kamera tarama, profesyonel arama tarama firmala, casus böcek tespit firmaları