GSM ve Sabit telefonlarda ortamın dinlenip dinlenmediğini öğrenmek çok basit.

Gizlilik içeren birçok yerde kişiler cep telefonlarını açık tutarak bilgi transferi yapabilmektedirler. İşte bu gibi ortamlarda size ikaz eder.

Günümüzde artık çep telefonları dinlenir hale gelmesi çok basitleşti, piyasada satılan cep telefonu dinleme programları sayesinde hemen hemen her cep telefonu dinlenebilmektedir.
Kalem dedektör sayesinde cep telefonunuzdan ortam dinleniyormu dinlenmiyormu basitce öğrenebilirsiniz.

Ev telefonlarının içinde gizli dinleme cihazınıda tespit eden bu Kalem dedektör, böcek tipi dinleme cihazlarının yerinide tespit eder.

Çok önemli bir toplantıdasınız, konuşmaların dışarıya sızmasını istemiyorsunuz, ortamda dinleme cihazı olup olmadığını kalem dedoktor size bildirir.

Her ortamda yanınızda taşıyabileceğiniz bu verici dedektörü ile çevrenizdeki gizli kamera, ses vericileri, böcek tipi dinleme cihazı,cep telefonu ve benzeri dinleme-izleme cihazlarının yayınını tespit edebilirsiniz. Cihazın kalem görüntüsü ile her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafifliği ve tasarımı sayesinde heryerde yanınızda bulundurabilirsiniz. Dinlenme ve izlenme ihtimaline karşı tam ve kesin kişisel korunma sağlayabilirsiniz. 

Yakınınızda bu cihazlar çalıştığında kaleminiz sizi ışıkla ikaz vererek uyarmaktadır.
Veya kalem dedoktorle bu cihazları taratarak dinleme yapılıp yapılmadığını öğrenebilir yerini tespit edebilirsiniz.

CASUS CEP TELEFONU AVCISI NASIL ÇALIŞIR? 

Casus cep telefonu avcısı tüm GSM telefon frekanslarını çok hızlı ve sürekli bir şekilde tarayarak kotrol altına alır. Şüphelendiğiniz cep telefonunu cihazı çalıştırdıktan sonra yakınına koyun. Telefonunuz vasıtasıyla bir başkası sizin bulunduğunuz ortamı dinlemeye başladığı anda casus cep telefonu avcısı ışıkla uyarı verir. Aynı yerde birkaç telefonunuz varsa hangisinin casus telefon olduğunu bu sinyal ile ortaya çıkarabilirsiniz.Böcek tabir edilen dinleme cihazlarını bu kalemle bulmanız çok basittir. Casus cep telefonu avcısı pille çalıştığından 24 saat sürekli açık tutabilirsiniz. Casus cep telefonu avcısını otomobilde de kullanabilirsiniz. Casus cep telefonu avcısı herhangi bir frekans yaymaz, insan sağlığına zararlı değildir..

Özellikleri ;

Tarama mesafesi : 1-50 metre* 
Tarama aralığı : 200MHz to 3 GHz 
Kolay kullanım butonu
Çok renkli uyarı ışığı
Tükenmez kalem özelliği 
Boyut : 5 1/2" 
Güç : 2 - 3V DC, LR44 yassı pil 
Verici cihazın çıkış gücüne göre bu mesafe değişiklik gösterebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Kalem Dedektör

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: AKD-123
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 699,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 583,33 ₺

Etiketler: Kalem Dedektör, Kalem Dedektör fiyatı, dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri, kişisel güvenlik cihazları, güvenlik cihazları, tespit cihazları.