• RF Elektomanyetik Alan Ölçüm Cihazı

Radyo Frekans tabanlı (uzaktan yapılan dinleme ve görüntüleme) cihazların yerlerini yüksek başarıyla belirlemeye yarayan bir tespit cihazıdır.

100 KHz ile 3 Ghz bandları arasındaki tüm sinyal salınımlarını yüksek hassasiyet ile tespit eder. Bu sinyal salınımlarını casus böcek cihazına yaklaştığınız nispette artan değerlerde sesli  uyarı vererek sizi uyarır. Bu değerleri V/m, W/m², mW/cm² okuma birimleri ile değerlendirerek ekranda cihazın salınım gücünü ve oluşturduğu elektromanyetik alanı tespit etmenizi sağlar. Ürün ile birlikte gelen 2 özel prob'u; 100KHz-100 MHz arası veya 100MHz-3000MHz frekansları arasını yüksek hassasiyetle değerlendirmenizi sağlar. 

Casus böcek tabir edilen cihazların 110 Mhz ile 2500Mhz bandları arasında olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu bandlara tam hakimiyeti sayesinde algılayamadığı hiçbir  kablosuz casus böcek yoktur. Ses dinleme cihazları 110 Mhz ile 470Mhz arasında ve kablosuz kameralar ise 900-2500Mhz bandları arasında çalışmaktadır. EMF-1 tüm olası kablosuz böcek frekanslarını algılamada tam hakimiyete sahiptir.  
 
Akdeniz Market olarak EMF-1 Profesyonel Teknik Böcek Arama Hizmetinde de aktif olarak kullanılmakta olan bir cihazdır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

RF Elektomanyetik Alan Ölçüm Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-106
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 24.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 20.833,33 ₺

Etiketler: gizli kamera antalya, böcek arama, casus böcek tespit, casus böcek arama, frekans ölçüm, elektro manyetik alan ölçüm ciha, tespit cihazı, tespit cihazı fiyatları, gizli kamera tespit, dinleme cihazı tespit, gizli kamera bulucu, dinleme cihazı bulucu, dinleme cihazı antalya, dinleme cihazı, gizli kamera, dinleme tespit, izleme tespit,