• MS-101 Profesyonel Casus Ses Kaydedici

Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır. Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. 

Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür.
 
Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
Genel Özellikleri :
 
Kapasite : 2GB (max.300 Saat)
Kayıt Modu : Manuel/Sese Duyarlı/Tarih Programı/ Saat Programı
Kayıt Kalitesi : 5 / 6,6 / 10 / 13,3 / 20 kHz Seçenekleri
Sıkıştırma Modu : Evet
Batarya Dayanımı : max. 35 Saat (Sürekli Kayıtta)
Batarya Dayanımı : max. 150 Saat (Sese Duyarlı Konumda)
Batarya Dayanımı : max. 4 Ay (Bekleme Modunda)
Batarya : Dahili Şarj Edilebilir Li-ion
Enerji Tüketimi : 2mA Kayıt Modunda (3V)
PC Arabirim : USB 1.1
Kayıt Tipi : Mono
Frekans Aralığı : 100 Hz - 10.000 Hz
Hassasiyet : -80dB
Kasa Tipi : Metal
Ölçüleri : 7 x 30 x 46 mm
Ağırlık : 14 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

MS-101 Profesyonel Casus Ses Kaydedici

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 101
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.416,66 ₺

Etiketler: Profesyonel Casus Ses Kaydedici, Profesyonel Casus Ses Kaydedici fiyatı, Profesyonel Casus Ses Kaydedici kullanımı, mini ses kayıt cihazları, mini ses kayıt cihazı modelleri, ses kayıt cihazları, kayıt cihazı.