Üst seviyede profesyonel böcek tespitinde kullanılan stratejik avantaj sağlayan özel bir tespit cihazıdır. Özel algılama sistemi sayesinde kayıt cihazları, kablolu mikrofonlar, kablolu kameralar gibi sinyal yaymayan, ortamınızdaki gömülü istihbarat cihazlarının yerini tespit etmede kullanılır. Bir sim kart büyüklüğündeki çip'i dahi algılayabilme becerisine sahip üst seviye bir dedektördür. Askeri ve Emniyet birimleri için özel olarak tasarlanmıştır. 

A non-lineer birleşim dedektörü «LORNET-24» odaları, taşımacılık, ülkelerini stratejik ve arama çalışmaları yapılırken kullanılır ve yarı iletken bileşenleri içeren özel ekipman bulmak için tasarlanmıştır. Frekans seçimi bir otomatik sistem cihaza entegre edilmiştir, ve o (2. harmonik alıcı kanalın minimum gürültü bir ölçüte göre) otomatik olarak dar bantlı girişim uzak dinleyebilirsiniz.
 
Teknik Özellikler:
Güç: (duty oranı 50) / CW sinyali 10/1 W
Hassasiyet : 08 dBm
Frekans Aralığı: 2400-2483 MHz 
Çalışma süresi: 1,5 - 3 saat
Nakliye Boyutlar: 23х10х5.5/39х10х4 cm
Cihazı Ağırlığı: 700 g.
 
Avantajları
Boyutları nedeniyle cepte taşınabilir dünya çapında eşsiz bir cihazdır.
Kullanımı kolaydır.
LORNET Cihazın tüm çalışma modları (darbe modu, CW modunda manuel güç değişim sondalama sinyalin gücü değişim otomatik ve manuel modlar) tutulur.
Ergonomik, son teknolojidir.
Elektromanyetik etkisi düşüktür
Yüksek algılama potansiyeli
Kablosuz Kulaklık Kullanımı
Zor ulaşılan yerlerde ve sınırlı alan (anten kalınlığı 18 mm'yi aşmaz) koşulları altında çalıştırmak mümkündür.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lornet-24 / Böcek Arama Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-124
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 89.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 74.999,99 ₺

Etiketler: casus böcek tarama hizmetleri, gizli kamera tespit, gizli kamera bulucu, böcek arama cihazı, casus dinleme tespit, casus böcek arama cihazı, casus böcek tarama firmaları, casus böcek tarama antalya, , gizli kamera tespit fiyatları