• Edic Mini Tiny A22 Ses Kayıt Cihazı

Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır. Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür.

Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
Genel Özellikleri :
 
Kapasite : 2GB (max.300 Saat)
Kayıt Modu : Manuel/Sese Duyarlı/Tarih Programı/ Saat Programı
Kayıt Kalitesi : 5.5 / 8 / 11 / 16 / 22 kHz Seçenekleri
Sıkıştırma Modu : Evet
Batarya Dayanımı : max. 90 Saat (Sürekli Kayıtta)
Batarya Dayanımı : max. 300 Saat (Sese Duyarlı Konumda)
Batarya Dayanımı : max. 8 Ay (Bekleme Modunda)
Batarya : Dahili Şarj Edilebilir Li-ion
Enerji Tüketimi : 2mA Kayıt Modunda (3V)
PC Arabirim : USB 1.1
Kayıt Tipi : Mono
Frekans Aralığı : 100 Hz - 10.000 Hz
Hassasiyet : -64dB
Kasa Tipi : Metal
Ölçüleri : 8 x 26 x 50 mm
Ağırlık : 28 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic Mini Tiny A22 Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 117
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: Edic Mini Ses Kayıt Cihazı, Edic Mini Ses Kayıt Cihazı kull, Edic Mini Ses Kayıt Cihazı fiyat, mini ses kayıt cihazları, mini ses kayıt cihazı fiyatları, ses kayıt cihazları kullanımı, kayıt cihazları.