• Casus Böcek Dinleme Cihazı Arama

CASUS BÖCEK DİNLEME CİHAZI ARAMA

Yalnızca dinleme cihazları için özel olarak geliştirilmiş profesyonel tuner'i sayesinde, dinleme amaçlı kullanılabilecek tüm amatör-profesyonel verici casus böcek tespiti için kullanılabilecek emsalsiz bir üründür. Üst düzey devlet yöneticilerinin makam odalarının taranmasında da kullanılmakta olan çok başarılı bir cihazdır. Modülasyon tipi ne olursa olsun ve FM-VHF-UHF bandlarında yayın yapan tüm ses vericilerini algılar ve tespit ederek uyarır. Hassasiyet ayarı desteği ile tüm çevresel dinleme cihazlarının tespitinde kullanılabilir.

Cihazının kullanımı son derece kolaydır. Ses dinlemesi amacıyla kullanılan, Casus Böcekleri son derece kolaylıkla tespit eder. Bu cihazın avantajı ise casus böcek tespiti için eşyalarınız üzerinde gezdirmek zorunluluğunun olmamasıdır. Cihaz çevrenizde bulunan tüm analog RF yayınları tespit ederek otomatik olarak kitlenerek, mevcut yayını tespit etmenizi ve dinlemenizi sağlar. Dolayısı ile bulunduğunuz ortam ve 
çevresinde yerleştirilmiş bir dinleme cihazı var ise mevcut yayına otomatik olarak kitlenerek yayını duyabilmenizi sağlar. Çevrenizdeki tüm telsiz cihazlarını, fm vericileri, vhf vericileri, uhf vericileri, kablosuz mikrofonları tespit eder. 30Mhz ile 900Mhz bandında frekansı ne olursa olsun tüm (Amatör-Profesyonel seviyedeki) analog kablosuz dinleme cihazlarını kolaylıkla tespit eder. Günümüzde istihbarat birimlerin kullandığı üst düzey profesyonel analog kablosuz ses dinleme cihazları dahi UHF bandını kullanmaktadırlar. Dolayısı ile yapılmakta olan analog dinlemenin seviyesi ne olursa olsun kullanılacak frekanslar cihazımızın algılama sınırları içine dahil olmaktadır. 

Muhtemel Yanılmalar
Şehir içi casus böcek aramalarında karşılaşılabilecek muhtemel sorun ; 

Taraması yapılan ortamın çevresel frekans kirliliğine tabi olan bir konumda olmasıdır. Bu ortama çok yakın olan Tv ve Radyo vericileri, Telsiz ve Röle istasyonları gibi güçlü RF (Radyo Frekans) yayın yapan sistemler verici tespit cihazının uyarı vermesine neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda cihaz üzerindeki hassasiyet seviyesi düşürülerek daha lokal bir tarama moduna geçilebilmekte ve dış kaynaklı sinyallere ait uyarı almanın önüne kolaylıkla geçilebilmektedir. Verici tespit cihazının alış hassasiyeti ne kadar fazla olursa, çevresel RF yayınlardan yanlış etkilenmesi de o derecede fazla olacaktır. Bunun için en doğru arama methodu; ortamınızın şartlarına göre ayarlanmış bir hassasiyet
seviyesi neticesinde yapılacak olan tarama ile, daha doğru ve kesin olacaktır. 

Bu Cihaz Neleri Tespit Eder?
İncelemekte olduğunuz cihaz Analog R.F.(Radyo Frekans) sinyali yaymakta olan her türlü cihazı tespit edebilir. 
Bu cihazlar özetle aşağıdaki sistemlerdir.
Kablosuz Dinleme Cihazları
Kablosuz Mikrofonlar

Teknik Özellikler:
Frekans: 30 Mhz - 900 Mhz
Algılama Tipi: Analog
Empedans: 50 Ohms (Bnc)
Tuner Tipi: Pro. SuperHed. VHF/UHF
Hassasiyet: ~5 mV
Max. Giriş Değeri: 5dBm
Çözünürlük: ~100kHz
Kasa Tipi: Aluminyum
Batarya: Dahili 5 X AA 600 mAh NiCd
Şarj Adaptörü: 9 V DC 300 mAh
Ölçüler: 100X68X31 mm
Ağırlık: 280 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Casus Böcek Dinleme Cihazı Arama

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BCK-109
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 2.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 2.083,33 ₺

Etiketler: Casus Böcek Dinleme Cihazı Arama, Casus Böcek Dinleme Cihazı Arama fiyatı, böcek dinleme cihazı modelleri, cihazı, böcek dinleme cihazı fiyatları, güvenlik cihazları.