• Profesyonel Dinleme - Tespit Cihazı

Profesyonel Dinleme - Tespit Cihazı

Ortamınızdaki casus böcek tabir edilen dinleme cihazları ve gizli kameraların tespitinde kullanıldığı gibi dijital platformda çalışan gsm dinleme cihazları, casus cep telefonları, 3G gizli kameralar gibi alternatif dinleme ve izleme sistemlerinin de tespitini yapabilmektedir. 
 
Teknik Özellikleri
Algılama Frekansları : max. 7200 Mhz Dijital/Analog
Frekans Göstergesi : 1 - 2560 Mhz Arası
Algılama Mesafesi : 1-6 metreye kadar
Filtreleme : Çevresel Harici Gürültüler
Gösterge : Display Ekranda Seviye ve Frekans Göstergesi
Uyarı Tipi : Titreşim, Ses ve Display Göstegeli
Anten : 7,2 Ghz Geniş Band 
Anten Konnektörü : MCX 50 Ohm
Batarya : 7,2V 650 mAh Li-ion
Harici Enerji : 9-12V 200mA
Ölçüleri : 114x69x25 mm
Ağırlığı : 245 gr.
Menşei : İngiltere
 
Akdeniz Market dünya anti casus ekipmanları ve teknolojileri alanında üretilen tüm sistemleri yakından takip etmekte ve bu alanda başarılı olan ürünleri Türkiye pazarına hızlı bir biçimde getirerek son kullanıcı ile buluşturmaktadır. Pazarda ne yazık ki, bu tip ürün satışı yapan firmaların neredeyse tümü, sattıkları ürünleri hiç görmedikleri gibi teknik yeterlilikleri hakkında da bir bilgiye sahip olmadıklarından "para kazanılacak her ürün doğru üründür" mantığı ile son kullanıcıyı yanıltmaktadırlar. Güvenlik kavramının risk kabul etmediği gerçeği ile sizleri doğru ürünler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Panzehir grubu olan tespit cihazlarını doğru seçebilmek için zehir grubunu çok iyi tanımak, teknik bilgi sahibi olmak, RF (radyo frekans) alanında ciddi bilgi sahibi olmak gerekliliği önemle ön plana çıkmaktadır. Bu alandaki doğru ürün seçimi asistanlığı, böcek tarama hizmetinin ve eğitiminin doğru alınması noktasında Akdeniz Market'te buluşacağımıza inanıyoruz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Profesyonel Dinleme - Tespit Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-131
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 24.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 20.833,33 ₺

Etiketler: casus böcek dinleme, profesyonel dinleme tespit antal, dinleme tespit antalya, dinleme tespit fiyatları, dinleme tespit cihazları, profesyonel dinleme tespit fiyat, profesyonel dinleme tespit cihaz, profesyonel dinleme tespit, dinleme cihazı, dinleme cihazları, casus dinleme tespit, casus dinleme, casus dinleme tespit firmaları, casus böcek dinleme antalya