• Casus Böcek Verici Tespit Cihazı / Dedektörü

CASUS BÖCEK VERİCİ TESPİT CİHAZI / DEDEKTÖRÜ

Kablosuz yayın yapan casus cihazların tespitinin yanı sıra, sağlığınız için risk oluşturan elektromanyetik kirliliğin ölçümünde de kullanılan bir dedektör cihazdır. 1Mhz - 8Ghz arasında çok geniş bir bandı tarayabilmekte ve yayın şiddeditine ait bilginin yanı sıra spektrumunu da verebilmektedir. $ 70 değerinde yüksek  Frekans (~12Ghz) anteni hediyesi vardır. Aktif cep telefonlarının, Gsm tabanlı dinleme cihazlarının, kablosuz RF dinleme cihazlarının, casus telefon vericilerinin ve kablosuz gizli kameraların tespitinde kullanılmaktadır. -55dBm algılama hassasiyeti sayesinde çok düşük güçte yayın yapan casus böcekleri de tespit edebilmektedir.

Önemli Açıklama
Menşei ve algılama kabiliyeti ne olursa olsun bu tür cihazlar (RF Dedektörler, RF Counter'lar, Böcek Bulucu Cihazlar), kapalı devre mantığıyla çalışan (Kendi dahili hafızasına  ses kaydı yapabilen ses kayıt cihazları,Mp3 plaer ve recorder'lar, Video ve ses kayıt cihazları ve sabit cctv kameralar gibi) cihazları tespit edemezler. Bu tarz kapalı devre çalışan dinleme cihazlarını tespit edebilecek herhangi bir sistem de dünya güvenlik sektöründe henüz mevcut değildir. Bu tarz gerçek dışı bir özellik kesinlikle firmamızca vaad edilmemektedir.

Neleri Tespit Edebilir ?
Sabit ev ve ofis telefonlarına yerleştirlen kablosuz dinleme cihazlarını
Kablosuz gizli kameraları
Video aktarıcı cihazların tümünü
GSM Tabanlı dinleme cihazları
Araç içi dinleme sistemleri
Araç takip cihazları
Kriptolu gizli kamera vericilerini
Frekansı ne olursa olsun amatör ve profesyonel ses dinleme cihazlarını (FM-VHF-UHF ve Kısa Dalga)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Casus Böcek Verici Tespit Cihazı / Dedektörü

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BCK-102
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: BCK-102 Casus Böcek Verici Tespi, BCK-102 Casus Böcek Verici Tespi, verici tespit cihazları, böcek arama cihazları, böcek verici tespit cihazları, tespit cihazları, dedektör çeşitleri., böcek arama, Casus Böcek Verici Tespi, dedektör fiyatları, dedektör modelleri