• Casus Böcek Erken Uyarı ve Tespit Sistemi

CASUS BÖCEK ERKEN UYARI VE TESPİT SİSTEMİ

Ortamınızdaki bir casus böceği, böcek araması yapmadan tespit ederek size ortamınızda kablosuz bir ses dinleme cihazı veya kablosuz gizli kamera uygulaması olup olmadığını 1 saniye içinde tespit ederek söyleyebilen bir sistemdir. Bu tür bir kablosuz ses dinleme cihazı veya kablosuz gizli kamera uygulamasını kendi üzerinde ortama sokmaya çalışan bir kişiyi, o daha ortama girmeden önce tespit ederek sizi uyaran bir erken uyarı sistemidir. 
 
BAT-103 ile yalnızca kendi ortamınızdaki casus böcekleri tespit etmekle kalmaz, çevrenizdeki bu tür uygulamaları da tespit edebilmenizi sağlayan geniş etkili bir tespit sistemidir. Set içeriği iki adet ürün üründen oluşmaktadır. Cihazlardan biri yalnızca kablosuz gizli kameraları tespit eder. Aynı zamanda tespit etmekle kalmaz bulduğu gizli kamera yayınının veya kablosuz herhangi bir video yayınının görüntüsünü de ekrana getirerek görmenizi sağlar. Bu sayede gizli kameranın yerleştirildiği yerdeki elde ettiği görüntüyü de görebilme şansı sunar. Diğer biri ürün ise ses dinlemeye yönelik kullanılan ve dünya istihbarat ürünleri içindeki tüm analog kablosuz mikrofonları tespit ederek aynı zamanda o cihazın elde ettiği sesi de duymanızı sağlar. Bu sayede tespit edilen kablosuz ses/ortam dinleme cihazının hangi odada veya ortamda olduğunu da anlayabilmenizi sağlar.  Dünya gizli kamera piyasasında satılmakta ve kullanılmakta olan 900 Mhz ile 2700 Mhz arasındaki tüm amalog kablosuz gizli kameraları marka ve modeli, tipi, menşei ne olursa olsun tespit edebilmektedir.
 
BA-103 özellikle VIP kişilerin korumalarının yanlarında kolaylıkla taşıyabileceği ve gidilen her yerdeki ortama ait elektronik defansif güvenliği sağlayabilmeleri üzerine geliştirilmiş bir sistemdir. 
 
Kablosuz bir gizli kameranın yayın menzili 500 metre ise, bu gizli kamera BAT-103 tarafından aynı mesafeden tespit edilebilmektedir. Bu nedenle yalnız sizin güvenliğiniz değil çevrenizdeki riskleri de belirlemek anlamında çok önemli bir settir.
 
Ses dinlemesine yönelik dinleme cihazlarının modülasyon tipi ne olursa olsun (AM,NFM,WFM,CW,SSB) BAT-103 tarafından cihazın menzili dahilinde tespit edilebilmektedir. Bu alanda kullanılan ses dinlemeye yönelik kablosuz analog dinleme cihazları genellikle 108 Mhz ile 470 Mhz bandı arasındaki frekansları  kullanır. Bu kapsam dahilindeki hangi frekans kullanılırsa kullanılsın sistem tarafından anında algılanarak tespit edilir. Sistem yalnızca bu frekans aralığını değil daha alt ve daha üst frekans bandlarını da algılayabilmektedir. Bu kapsam dahilinde çevrenizdeki tüm radyo istasyonları, tv yayınları gibi ekstra bandları da tarayabilen geniş spektrumlu bir tespit sistemidir. Bu yönde kullanılan tüm kablosuz ses vericilerini %100 başarıyla 1 saniyenin altındaki sürede tespit ederek yayını duyabilmenizi sağlar. 
 
Bilginin değerli olduğu, Özel konuların görüşüldüğü, Dinlenilme riski taşıyan, Gizli görüntülenme riski taşıyan her ortamda kullanılması gereken emsalsiz bir üründür. BAT-103 casusluk alanında kullanılan illegal casus böcek cihazlarına karşı dünyadaki ilk ve tek erken uyarı sistemidir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Casus Böcek Erken Uyarı ve Tespit Sistemi

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: BAT-103
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 59.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 49.999,99 ₺

Etiketler: arama tarama hizmetleri, böcek tarama sistemi, böcek tarama, gizli kamera tarama, gizli kamera, gizli kamera bulucu, gizli kamera tespit fiyatları, arama tarama hizmet fiyatları, gizli kamera tespit firmaları, böcek tarama hizmetleri, gizli kamera tespit