• Ofis Tipi GSM Ortam Dinleme Cihazı

Profesyonel Akdeniz Market tasarımı olan bu ürün; ofis ortamlarında kullanılabilecek "Bant Kesme Standı" görünümlü ve işlevli bir ortam dinleme cihazıdır. Kullanıldığı ortamda fark edilmesi mümkün olmayan ve yadırganmayacak bir eşyadır. Cihazın bulunduğu odayı dünyanın her yerinden, dilediğiniz zaman canlı olarak dinleme imkanı sunar. GSM hatları üzerinden çalışan sistem mesafe sınırı olmaksızın kullanabileceğiniz çok özel bir üründür. Dünya ve Türkiye pazarında ilk defa Akdeniz Market tarafından tasarlanarak sunulan bu ürün aynı zamanda  ses algıladığında sizi cep telefonunuzdan arayarak haber verebilme becerisine de sahiptir. 

Cihaza takılacak olan bir SİM kart (herhangi bir GSM cep telefon hattı) ile çalışmaya başlar. (Sim kart satış öncesinde tarafımızca cihaza uygulanır.) Takmış olduğunuz telefon numarasını kendi telefonunuzdan arayarak cihaza ulaşabilir ve bu sayede de mesafe sınırı olmaksızın ortamı dilediğiniz her yerden canlı olarak dinleyebilirsiniz. Uzaktan SMS ile kapatılıp açılarak kullanılabilecek bir özelliği de sese duyarlılık özelliğidir. Sese duyarlılık eğer açıksa cihaz ortamda bir ses algıladığında sizi arar. Bu özellik aynı zamanda ofis güvenliği alanında bir alarm devresi olarak da kullanılabilir. Özellikle makam odalarına izinsiz girişlerden de haberdar olma şansı sunar. 
 
Cihazın bekleme süresi yaklaşık  ~20 gündür.. Sürekli dinleme halinde ise ~14 saat dinleme imkanı sunan Li-ion bataryaya sahiptir. Şarj adaptörü ile cihazı şarj etmek suretiyle dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. 
 
Özellikle dadı çalıştıran ebeveynlerin merak ettiklerinde eve canlı olarak bağlanıp ortamı dinleme ihtiyaçları için de harika bir üründür. Gözünüzün arkada kalmayacağı bir güvenlik ünitesi olarak her ofis veya evde pratik olarak kullanabilirsiniz.
 
Bu harika ürün inanılmaz ses alış kabiliyetine sahiptir. Ev ve ofis gibi ortamlarda, ortamdaki gürültü seviyesine de bağlı olmakla birlikte max. 75m²’ye kadar ses alabilmektedir. Arada engel olmaksızın ve düşük gürültü seviyesine sahip ortamlarda bu menzil %20 oranında artış da gösterebilmektedir. GSM hatları üzerinden yapılan bir dinlemede elde edilebilecek maksimum ses alış gücü; yüksek mühendislik becerisi ile bu cihaza entegre edilerek en üst seviyede gerçekleştirilmiştir.
 
Sim kart kullanan tüm cihazlarda olduğu gibi bu cihazda da IMEI numarası mevcuttur. Dolayısı ile piyasadaki kaçak getirilmiş olan benzerleri gibi 1 hafta sonra “kaçak cep telefonu” statüsünde kullanıma kapatılan cihazlardan değildir. Ürün satışı esnasında IMEI numarası da alıcının bilgisine sunularak, IMEI Sorgulaması BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) resmi web sitesi üzerinden de sorgulanmak suretiyle ve kesinlikle herhangi bir sim kart takılarak kullanılmamış bir ürün olarak alıcıya sunulur. Bu ince detay şunun için önemlidir; Piyasadaki kullanılmış ürünleri geri alıp tekrar tekrar alıcıya satış yapan firmalar farkında olmadan alıcıyı büyük bir kanuni risk altına sokmaktadırlar. Sizden önce cihaz illegal bir alanda kullanılmış bir cihaz olması halinde, önceki kanunsuz kullanım sorumluluğunu da sizr yüklenecektir.  Akdeniz Market olarak, müşteri güvenliğini, satış yapmanın önünde tutarak bu gerçeği de tüm şeffaflığı ile belirtmek isteriz. Bu nedenle bu tip  cihazlarımız kesinlikle ikinci el olarak hiç bir müşteriden iade alınmadığı gibi, piyasadan kullanılmış ürün alarak satış da yapmamaktayız !.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Ofis Tipi GSM Ortam Dinleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Etiketler: ofis dinleme cihazı fiyatları, ofis dinleme fiyatları, gsm ofis dinleme cihazı, gsm ofis dinleme, ofis dinleme cihazı, ofis dinleme, ofis tipi gsm ortam dinleme ciha, gsm dinleme fiyatları, dinleme cihazı fiyatları, dinleme fiyatları