• TQH Kablosuz Gizli Kamera Tespit ve Kayıt Cihazı

TQH Kablosuz gizli kameraları tespit etme kabiliyetine ek olarak, bulduğu gizli kamera yayınına ait video görüntüsünü ekranda gösterebilen ve aynı zamanda bu yayını kaliteli bir biçimde kaydedebilen bir üründür. Güvenlik sektöründeki tüm kablosuz gizli kameraları tespit edebilen geniş band tuner'i sayesinde algılayamadığı hiçbir kablosuz analog video yayını yoktur. 

Dolayısı ile çevrenizdeki kablosuz güvenlik kameraları, bebek kameraları, bazı yerel mobese kameraları, ve her türlü gizli kameraları her ortamda kaydetme imkanı sunar. Dual band anten ile pratik kuruluma sahiptir. 900-2800 Mhz bandı arasını 2 saniyenin altında bir sürede tarayabilmektedir. Tespit ettiği yayına otomatik olarak kitlenerek görüntüsünü ekrana getirmektedir. Böcek arama hizmetlerinde de profesyonel seviyede kullanılabilecek çok stabil bir üründür. Opsiyonel antenler ile algılama kabiliyeti geliştirilebilmektedir. Sesli kameralarda yayına ait sesi de dahili hoparlöründen verebilmektedir.
 
Teknik Özellikleri
Frekans Aralığı: 900~2800MHz
LCD Ekran: 2.5" Color TFT LCD
Tarama Modu: Normal, Preset, Mask
Video Formatı: ASF
Fotoğraf Formatı: JPG
Video Kayıt Modu: Auto, Manual
Kayıt Çözünürlüğü: 640x480
Kareleme Hızı: 25fps
Harici Video Girişi: Var
Harici Ses Girişi: Var
Kayıt Yeri: Micro SD Card (16GB Max)
Video Sistemi: NTSC/PAL
Enerji Girişit: DC 5V/2A Adaptör
Batarya: Li-ion battery
Şarj Uyarısı: LED ile
Batarya Ömrü: Yaklaşık 2 saat

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

TQH Kablosuz Gizli Kamera Tespit ve Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: TQH-105
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 24.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 20.833,33 ₺

Etiketler: gizli kamera bulucu, gizli kamera tespit cihazları, arama tarama hizmetleri, tarama hizmetleri, gizli kamera tespit fiyatları, gizli kamera tespit, gizli kamera tarama