• Edic Mini Tiny B21 Ses Kayıt Cihazı

Profesyonel dinleme cihazları serisi, gizli ses kaydedici cihazlarından biridir. Kayıt konumunda en uzun süre çalışabilirlik, yüksek ses alış kabiliyeti, yüksek kalitede kayıt özelliği ve süper mini boyutları ile emsalsiz ses kayıt cihazlarıdır. Cihazların bu özellikleri yanı sıra en önemli diğer özellikleri; sese duyarlı kayıt yapma ve sese duyarlı kayıtın başlaması istenen şiddetinin de ayarlanabilir olması ciddi özelliklerinde sadece biridir. Buna ek olarak harhangi bir tarih ve saat programlaması yaparak da kayıt yapmasını sağlayabilmektesiniz. Örneğin, 3 ay sonra xx gün xx saatte kayıda başlaması ve xx saatte kayıdı sonlandırması şeklinde tanımlama yaparak ortama günler öncesinde yerleştirebilmenize olanak sağlamaktadır. Cihaz ile birlikte gelen ücretsiz özel programı aracılığı ile bu tanımlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her an pratik olarak kullanılabilir bir üründür.

Sevdikleriniz hakkında duyduğunuz endişe veya şüphelerinizi gidermek amacıyla, günlük görüşmelerinizi yahut toplantılarınızı arşivlemek amacıyla, çocuğunuzun dadısı ile olan diyaloglarını gözlemlemek amacıyla, çocuğunuzun anaokulunda yada diğer öğrenim seviyelerindeki diyaloglarını gözlemlemek amacıyla kullanarak yaşanması muhtemel sorunlardan daima bir adım önde olarak, gerekli önlemleri alma noktasında zaman kazanabilecek ve kişisel güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.
 
Süper mini boyutları bir yana, ses kaydı esnasındaki batarya dayanımı ile dikkatleri üzerine çekmiş bir mini ses kayıt cihazıdır. Muadilleri olan standart ses kayıt cihazlarının 1/14'ü nispetinde ölçilere sahip oluşu ile birlikte 5 misli daha fazla batarya dayanım süresi özelliiği ile kırılması güç rekorlara imza atmış bir modeldir.  Gizli ses dinleme/kayıt ihtiyaçlarında son derece pratik kullanıma hizmet edebilecek bir üründür. 
 
Kapasite : Max. 1200 Saat
Pil Süresi : 24 Saat (Kayıtta)
Pil : LR44
Ölçüleri : 40x10x15 mm
Ağırlık : 8 gr.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Edic Mini Tiny B21 Ses Kayıt Cihazı

  • Marka: İthal
  • Ürün Kodu: 115
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: Edic Mini Ses Kayıt Cihazı, Edic Mini Ses Kayıt Cihazı fiya, Edic MiniSes Kayıt Cihazı kullan, mini ses kayıt cihazı kullanımı, mini ses kayıt cihazı modelleri, ses kayıt cihazı fiyatları.